İndirimler Kabusunuz Olmasın!

İndirimler Kabusunuz Olmasın!

Tesettür Giyim indirimleri

İndirim zamanı geldi. Hemen hemen her mağazada karşımıza çıkan indirimler yzümüzü güldürüyor. Ancak bu rüyaya çok fazla kapılmayın ki kabusunuz olmasın! Neden mi?

Yeni sezonda gözünüze kestirdiğiniz ama fiyatından dolayı alamadığınız tüm ürünler için indirimler güzel bir fırsat  ancak böyle olunca da her istediğiniz modelin bedenini ve rengini bulmak kolay olmuyor. Hepimizin beklediği indirim günlerinde doğru parçalara yatırım yapalım diyorsanız önerilerimizi dikkatle inceleyin!

Tesettür Giyim indirimleri

Kıyafetlerin raf ömrüne dikkat!

Sezonda tüm kıyafetler beden ve model açısından zengin. İndirim dönemi gelince beden bulmakta zorlanıldığı gibi, istenilen her modele de ulaşmak çok zor. Daha az beğenilen modellerin raf ömrü de indirim dönemine kadar uzun olabiliyor. Bu yüzden alacağının tüm kıyafetleri kontrol edin.

Tüylenmiş olmamasına, defosunun bulunmamasına, üzerindeki aksesuarların varlığına çok dikkat edin. Bununla birlikte kalıp hataları ile karşılaşmamak içini muhakkak kıyafetleri deneyin. Biliyorsunuz ki indirim döneminde alınan çoğu ürünün iadesi kabul edilmiyor.

Tesettür Giyim indirimleri

Hangi renk ürünleri seçmeliyim?

İtiraf edelim %50 indirimler hepimizi mağazalara koşturuyor. Vitrinlerde beğenerek izlediğiniz modellere cazip fiyatlara kavuşma fırsatı insanı heyecanlandırıyor. İndirimlerle birlikte modellerdeki renk seçenekleri de maalesef azalıyor. Sizler de indirim zamanlarında alacağınız modellerin renklerine dikkat edin. Beğenmediğiniz bir rengi cazip fiyatlı diye asla almayın. Emin olun o alınan model asla giyilmeyerek, dolabınızda gereksizce yer kaplayacak.

Tesettür Giyim indirimleri

Klasik parçalara yatırım yapın

İndirim günlerinde bütçenizi asla zorlamayın. Emin olun şimdi beğendiğiniz modellerin daha iyilerini, seneye de beğeneceksiniz. Bu yüzden klasik parçalara yatırım yapın. Bir AVM’de bulamadığınız modelleri diğer bir AVM’de bulabilirsiniz. Siyaz ve beyaz gömlekler, etekler, elbiseler, klasik renkteki şallar, her ortamda rahatlıkla giyilebilecek tunikler seçeceğiniz ilk parçalar olsun. İndirim günleri sizi mutlu ederek, asla kabusunuz olmasın.

Yorumlar

“İndirimler Kabusunuz Olmasın!” için bir cevap

  1. […] Yaz indirimleri olanca hızıyla devam ediyor. Siz de sezon sonu indirimlerinde doğru parçalara ve renklere yatırım yapmak isteyenlerden misiniz? O halde kışında rahatlıkla kullanabileceğiniz tabanın tüm tonlarına yatırım yapabilirsiniz. Dikkat edeceğiniz tek konu ise bu renk modellerin mevsimlik kumaşlardan olması. Bu sayede kış aylarında da taba şıklığını kombinlerinize yansıtabilirsiniz. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir