Yeşiltopuklar Online Alışveriş

İndirimde Sahip Olmanız Gereken 5 Parça ile 5 Kombin

İndirimde Sahip Olmanız Gereken 5 Parça ile 5 Kombin

Şişme Mont Modelleri

2019 sonbahar – kış sezonunda bir yıldız gibi parlayan parçalar için şimdi indirim zamanı! Pofuduk montlar, ekose kabanlar, sıcacık kazaklar, jile elbise ve tulumlar cep yakmayan fiyatlarıyla karşınızda. Daha birkaç ay üzerinizden düşmeyecek gelecek sezonda da dolapların sevileni olacak parçaları sepetlere eklerken ilhamınız olacak 5 tesettür kombinimize de göz atın.

Kevser Sarıoğlu Mavi Kaban

Mavi Pofuduk Palto Önce Dolaba Sonra Kombine!

Güneşli kış günlerine aldanmayın. Soğuk ve yağmurlu havalar ilkbaharda bile kendini gösteriyor. Hem güneşe hem soğuğa gardını alacak renkli pofuduk paltolar, cep yakmayan fiyatlarıyla karşımızdayken dolaplara bir yenisini eklemeden olmaz. Ayak bileklerine kadar uzanan boylarıyla ve oversize kalıplarıyla çok ama çok havalı görünen bu parçalar, çoktan it-girl’lerden tescilini aldı. Siz de hafta içi koştarmacasına mavi, gibi romantik tonlardaki kabanınızı uyarlarken denim elbise ve etekleri, çizgili gömlekleri ve topuklu botlarınızı kombinleyin. Ton sür tonun bu en naif tonu sizi sezonun yıldız görünümüne kavuşturacak.

Touche Official Kazak ve Pileli Etek

Sıcacık Kazakları Uygun Fiyatla Alın, Pileli Etekle Eşleştirin

Kazağın modası olmaz madem siz de indirimde hoşunuza giden tasarımları dolaplara ekleyerek gelecek sezona da yatırımınızı yapın. Özellikle beyaz bir kazağı mutlaka edinin. Kazaklarla uyum içinde olan pileli etekleri de henüz almadıysanız indirimden yakalamalısınız.

Esra Keskin Demir Kahve Piliseli Deri Etek

Piliseli Etek – Esra Keskin Demir: Satın Al

Etek üzerine düşen kazak kombini 2019’un yıldızı olurken siz de cep yakmayan fiyatlarıyla edineceğiniz bu ikiliyle hem spor hem şık kombinler oluşturabilirsiniz. Renkli bir pileli eteğini beyaz kazak, beyaz şal ve beyaz çizmelerle eşleştirin; yılın ikonik görünümüne kavuşun.

Vesna Design Ekose Desen Piliseli Jile Elbise

Yatırımlık Parça Jilelerle Spor & Şık Kombin

2019 yılında tesettürlü kadınların kombinlerine farklılık getiren jile elbiseler, modern görünümleriyle çok ama çok sevildi. Şimdi indirim zamanıyken siz de dolaplara bu parçaları ekleyerek spor ve şık kombinler yapabilirsiniz. Jilenin içine fırfırlı beyaz bir gömlek giyerek şık; siyah bir kazak giyerek sportif havayı yakalayabilirsiniz. Ayrıca bahar zamanında açık tonlarla kombinleyerek mevsime de uyarlamanız mümkün.

KK Design Ekose Desen Palto

Ekose Paltolarla Hafta İçinden Hafta Sonuna

Tesettürlü kadınlar dış giyim alışverişlerinde özellikle ‘Her şeyle kombinleyebilir miyim?‘ sorusunu düşünerek seçimler yapar. Hal böyle olunca siyahlar, lacivertler dolapları doldurur. Desenli ve renkli parçalara el gitmez. Ancak indirim zamanında kendinizi şımartmamanız için hiçbir sebep yok. 2019’un ikonları arasına adını yazdıran ekose paltolar da bunlardan biri olabilir. Hem de renkli çizgileriyle kombin derdi yaşatmayacaktır. Ekose paltolarınızla hafta içine triko elbise ve çizmelerle şık eşleşme, hafta sonuna bol pantolon, tunik ve sneakerlar ile sportir eşleşme yapabilirsiniz.

Esra Keskin Demir Şişme Mont

  • Kahverengi Şişme Mont – Esra Keskin Demir: Satın Al
  • İndigo Şişme Mont – Esra Keskin Demir: Satın Al

Şişme Montlar Uygun Fiyatlarıyla Dolaplara!

İndirim zamanı en yatırımlık parçalar, hiç şüphesiz dış giyim parçaları oluyor. Sezon başında cep yakan tasarımlar yüzde 50’den fazla indirimleriyle şimdilerde oldukça cazip. Kış sezonunda ve kış tatillerinde soğuklara kalkan olacak şişme montlar, dünya modasını bile etkisi altına alırken genişleyen kalıplarıyla içinden çıkmak istemeyeceğiniz kalıplara bürünüyor. Sadece bu sezonun değil gelecek sezonların da anahtar parçası olacak yatırımlık puf montlar hafta sonlarına eşofman takımları, bel/omuz çantaları, çirkin sneakerlar ile oldukça cool bir görünüme kavuşturacak.

Zehrace Jile Elbise ve İnşirah Triko Tunik

Moda Editörü Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *