INAYAH’ın Tesettür Abiye Elbiseleri Çok Şık!

INAYAH’ın Tesettür Abiye Elbiseleri Çok Şık!

Tesettürlü-Abiye-Elbise-Modelleri-INAYAH

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2013

Tesettür abiye elbise modellerinde iddialı INAYAH’ın Swarovski taşlı işlemeli, asimetrik kesimli elbiseleri çok şık! Nişan ve söz gibi özel gün ve gecelerde tesettür abiye elbise arayanlara duyurulur!

Tesettür abiye elbise modelleri konusunda kendine özgü çizgisiyle fark yaratan INAYAH, yeni sezonu iddialı model ve kesimlerle karşıladı. INAYAH tesettür giyim koleksiyonları üç farklı tema üzerinde tasarlanmış; Vintage, Etnik ve Modern isimli üç farklı koleksiyona sahip INAYAH günlük ve özel günlerinizde sizleri yalnız bırakmıyor.

Tesettürlü-Abiye-Elbise-Modelleri-INAYAH-2013

Tesettürlü hanımların kendi aralarında düzenledikleri gün ve gecelerde özel kıyafetler arayan bayanlara özel tasarımlar sunan INAYAH, tesettürlü hanımların inançlarından taviz vermeden güzel giyinebileceğini düşünüyor. Kadınların kendi aralarında kullanabileceği, şık kıyafetler tasarlayan INAYAH zerafeti vurgulayan koleksiyonları ile tesettürlü hanımlardan tam not almayı başardı.

Özellikle tesettür abiye elbiselerin bulunduğu koleksiyon, nişan elbisesi arayan genç kızlar için birebir! Şifon, tül gibi hafif ve uçucu kumaşların yanı sıra özel saten ve tafta kumaşların kullanıldığı yeni koleksiyonun ana renklerini ise pembe, nar çiçeği, mercan ve petrol mavisi oluşturuyor.

Tesettürlü-Abiye-Elbise-Modelleri-2013

Drapeler ve farklı katlama yöntemleriyle karakterize edilen INAYAH tesettür giyim koleksiyonları, asimetrik kesimlerle güncel trendlerin yakalarken, detaylarda işlemeler, üç boyutlu aksesuarlar, tamamen elle yapılan işlemeler ve Swarovski taşlar dikkat çekiyor.

INAYAH ’ın yeni tesettür abiye tasarımlarına ve iletişim bilgilerine www.inayahcollection.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Tesettürlü Abiye Elbise Modelleri” ile ilgili diğer yazılarımız için tıklayın.

Tesettürlü-Abiye-Elbise-Modelleri-2013-INAYAH

Yorumlar

“INAYAH’ın Tesettür Abiye Elbiseleri Çok Şık!” için 2 cevap

  1. büşra dedi ki:

    inayahtan sipariş verirsek ne kadar zamanda gelir bi fikriniz varmı?

  2. sevgi dedi ki:

    beyendiğimiz ürünleri nasıl sipariş veriyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir