“İlle de Kırmızı” Dedirten Kombinler

“İlle de Kırmızı” Dedirten Kombinler

Kırmızı Tesettür Giyim

Bu görünümün anahtar kelimesi kırmızı!

Denge kurulması gereken renklerin başında gelen kırmızı ile doğru çizgiyi yakaladığınızda vazgeçilmeziniz olabilir. Üstelik kırmızıyı merkezine alan kombinlerde stiletto giyerseniz davete, sandalet giyerseniz her yere gidebilirsiniz. İşte kırmızıyı kombinlerde kullanmanın püf noktaları…

Kırmızı Tesettür Kombinleri 2015

Kırmızı Giymenin 5 Kuralları

1) Minyon kişiler: Kırmızı giyinmek cesaret istediği kadar bilgi de ister. Vücut tipinizin farkındaysanız bu kuralları uygulayarak kusursuz sonuca ulaşabilirsiniz. Örneğin minyon kişiler için dar üstler ve maksi etekler gerçek bir kurtarıcı olabilir. Unutmadan belirtelim ki baştan ayağa aynı renk giyinmek sizi olduğunuzdan daha uzun boylu gösterecektir.

Kırmızı Tesettür Kombinleri 2015

2) Uzun boylular: Uzun boylu kişiler kırmızıyı tercih edecekse mutlaka maksi elbiselerden yana seçim yapmalı. Uzun boylu bir kişide maksi elbiseler kırmızıyla buluştuğunda ne kadar da şık oluyor öyle değil mi? Siz de boyunuzun avantajını kullanın ve bu elbiselere gardırobunuzda yer açın.

3) Aksesuar seçimi: Baştan aşağıya kırmızı giyinmeyi tercih ediyorsanız deri bir kemerle kırmızının altına bir çizgi çekebilirsiniz.

Kırmızı Tesettür Kombinleri 2015

4) Ayakkabı seçimi: Pileli kırmızı bir elbise ya da etek tercih ettiyseniz altına bilekten bağlamalı siyah ayakkabı giyebilir ya da sandaletlerle sahil şeridi stilini sofistike sulara çekebilirsiniz.

5) Renk Desen Uyumu: Renk ayrı, desen ayrı… Çizgili ve çiçekli sezonların mevsimi olan yaz ayında kırmızı kullanmadan olmaz diyenlerdeniz. Kırmızıyı en iyi tamamlayan iki renk ise lacivert ve beyaz ikilisi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir