Yeşiltopuklar Online Alışveriş

İlkbaharda Mutlaka Denemeniz Gereken 5 Denim Modeli

İlkbaharda Mutlaka Denemeniz Gereken 5 Denim Modeli

Kot Tesettür Modelleri 2018

Asi ve cool tavrıyla denimler 2018 baharında yine karşımızda!

Güncellenen formlarıyla yüksek modada trend alarmı veren tasarımlar, bir kez daha vazgeçilmez olduğunu kanıtladı. Kullanım alanını genişleten denimlerle bu sezon daha yakın olmak isteyenler, yakın markajımıza giren modellere göz atmalı.

Kot Tesettür Giyim Modelleri

 • Kombin Detayları:
 • Trençkot: Mango 2018 İlkbahar Yaz
 • Pantolon: adL 2018 İlkbahar Yaz – 149.90 TL
 • Gömlek: adL 2018 İlkbahar Yaz – 179.90 TL
 • Ayakkabı: Mudo 2018 İlkbahar Yaz – 109.00 TL
 • Şal: Mudo ilkbahar Yaz – 49.95 TL
 • Çanta: Mudo 2018 İlkbahar Yaz – 99.95 TL

Sezonun İt-Parçası: Trenç Denimler

Trençkotlar 2018 ilkbahar – yazında boyut değiştiriyor. Konforlu stiliyle yeni nesil görünümlerin süper modeli olan parça ise trenç denimler, uzun denim ceketler oluyor. Rahatlığın ve şıklığın formülü olacak bu parçalarla genç ve dinamik kombinlerse çok basit! Bol mu bol pantolonların üzerine, elbiselerin üzerine harika bir uyumu yakalayacak trenç denimler ve uzun denim ceketler, sezonun it-parçası!

Kot Tesettür Modelleri 2018

Ceket: Benin – Satın Al

Cool Stil Oyuncusu: Bomber Denimler

İlkbaharın serin günlerinde gardını alacak bomber denimlerin sezonun hit parçası. Klasikleşmiş denim ceketlerin ötesindeki bu parça, cool stil tavrını önümüzdeki yıllarda da sürdürecek gibi. İster elbiseyle ister de eteklerle kullanacağınız yeni neslin yüksek moda parçası, kombinleri başlı başına havalı bir silüete dönüştürecek. Bahar sezonun alarm veren bomber ceketlerin sportifliğini yakasına alacağınız rengarenk bir fularla zenginleştirmeye ne dersiniz?

Kot Tesettür Modelleri 2018

 • Kombin Detayları:
 • Jile: SJYP 2018 İlkbahar Yaz
 • Gömlek: Mudo 2018 İlkbahar Yaz – 89.95 TL
 • Eşarp: Accessorize 2018 İlkbahar Yaz – 89.99 TL
 • Çanta: Mudo 2018 İlkbahar Yaz – 109.00 TL
 • Ayakkabı: Vepa’62 2018 İlkbahar Yaz – 745.00 TL

Yeni Nesil: Jile Denimler

Bu sezon tesettürlü kadınların vazgeçilmezi haline gelecek denim jile elbiseler, çabasız şıklığın eforsuz parçası. Basic tişörtlerle, gömleklerle, sneakerlarla sportif cazibesini yineleyecek parçaların, çekim alanına kapılmadan yapamayacaksınız. Havalı stillerin yeni oyuncusu olacak jile denimler, cool tavrını sürdürürken, günlük kombinlerin de üniforması olacak. Dolapların joker parçası yeni nesil jile denim elbiselerin popülaritesine göz atmadan geçmeyin.

Kot Tesettür Giyim Modelleri

Takım: Hüma Sultan – Satın Al

Günün Kurtarıcısı: Denim Gömlek/Tunikler

Rahatlığın, şıklığın, konforun, sportifliği yüksek modayla buluşturan denim gömlek ve tunikler, 2018 baharında gücünü ikiye katlıyor. Kombinlerin yıldız parçası olmaya aday günün kurtarıcısı parçası denimler, ‘bugün ne giysem?’ derdini ortadan kaldıracak en eforsuz parça. Eteklerin üzerinde denim gömlekler, bol pantolonların üzerinde denim tuniklerle günü hem konforlu şıklıkla yakalayın.

Kot Tesettür Giyim Modelleri

Etek: Refka – Satın Al

Bahar Günleri Renkleniyor: Denim Etekler

2018 baharında denimleri sadece klasik modelleriyle görmeyeceksiniz. Püsküller, nakışlar, işlemeler tasarımlara yeni duruşlar kazandırıyor. Tesettürlü kadınların günlük hayatında vazgeçilmez olan denim eteklerde şimdi sadece mavi ve tonları da yok. Denim etekler zaman zaman bembeyaz zarif siluetleriyle de gönülleri kazanıyor. Eforsuz parça denim eteğinizle o gün hangi modda hissediyorsanız o renkle, ve o parçayla kombinleyin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *