İlkbahar – Yaz Eşarp Koleksiyonlarına Hızlı Bakış

İlkbahar – Yaz Eşarp Koleksiyonlarına Hızlı Bakış

Silk Home Desenli Eşarp Modelleri

2019 ilkbahar – yaz eşarp koleksiyonları yeri geldiğinde rengarenk yeri geldiğinde cool olmayı iyi biliyor. Romantik tonlarla arasını iyi tutan markalar, klasikleri modernize etmeyi de asla ihmal etmiyor.

Sıcak havalara serin dokularla eşlik ederken trendleri göz ardı etmeyen tesettür markalarının eşarp kreasyonu şimdi merceğimiz altında.

Aker 2019 İlkbahar – Yaz Eşarp Modelleri

Aker’den Yaz Serinliği Koleksiyonu Konforlu Şıklığın Peşinde

Tesettürlü kadınların eşarp tercihlerinde geniş bir seri bulmasına yardımcı olan Aker, 2019 ilkbahar – yazında da klasik parçaları gündemde tutuyor. İpek dokuların tok duruşları her zaman şıklığı sağlarken; markanın tasarımlarına yansıyan çiçek desenler, geometrik çizgiler bir sanat eserini andıracak kadar güzel.

Aker, ipek eşarp koleksiyonunun yanı sıra “Yaz Serinliği Koleksiyonu” ile pamuk ve ipeğin doğal buluşmasını sergiliyor. Kavurucu sıcaklarda nefes aldıracak dokular, tesettürlü kadınları sezon boyu rahat ettirmeye aday.

Cacharel 2019 İlkbahar – Yaz Eşarp Modelleri

Cacharel’in Tivil Eşarp Serisinde Romantik Çiçekler Var

Tesettürlü kadınların eşarp tercihleri arasında ön sıralarda olan Cacharel, 2019 ilkbahar – yaz koleksiyonuyla yine yıldızını parlatıyor. Pembe ve lila mikro çiçeklerle romantik bir bahar havasını stillere katmaya kararlı olan marka, tivil eşarp dokusuyla da sıcak günleri konforlu geçirmeye yardımcı olacak.

Pierre Cardin 2019 İlkbahar Yaz Eşarp Koleksiyonu

Pierre Cardin’in Sıcak İklim Koleksiyonu

Pierre Cardin‘in ipek tivil, ipek saten, ipek krep dokulardaki 2019 ilkbahar – yaz eşarp koleksiyonu sezonun enerji veren renk ve desenleriyle karşımızda. Çiçek desenleri farklı geometrik figürler içine alarak tasarlayan marka, sıcak iklimlerin renklerini kullanarak tropikal havayı stillere getirmenin peşinde.

Kayra 2019 İlkbahar Yaz Eşarp Modelleri

Kayra’nın Eşarp Koleksiyonundaki “Living Coral” Etkisi

Tesettür giyim markası Kayra, eşarp ve şal tasarımlarıyla da tesettürlü kadının çekim alanına girmeyi başarıyor. 2019 ilkbahar – yaz koleksiyonunda mavinin ağırlıkta olduğu eşarp tasarımlarına yılın rengi “living coral yani mercanı da dahil etmeyi unutmayan Kayra, taze bir görünümü vadediyor.

Levidor 2019 İlkbahar Yaz Eşarp Modelleri

Levidor’dan Klasiklere Modern Dokunuş

Renk blokları, zincir baskılar, floral desenler… Eşarp tasarımlarının geçmişten günümüze vazgeçilmesi olan bu görünümleri modern çizgilerle yeniden karşımıza çıkaran Levidor, 2019 ilkbahar – yazını karşılamaya hazır. İnstagram’ın moda fenomenleriyle tasarımlarını tanıtan marka, geniş renk-desen-model yelpazesiyle birlikte su ve leke tutmayan kumaş kalitesiyle öne çıkıyor.

Armine 2019 İlkbahar Yaz Eşarp Modelleri

Armine’den Nude Desenler ve Vazgeçilmez Siyah Eşarplar

Tesettürlü kadınların merakla beklediği eşarp koleksiyonlarından biri de Armine. Marka, 2019 ilkbahar – yaz eşarp koleksiyonu ile dolapların joker tasarımlarını yeniden belirlemeye kararlı. Yazın sıcak ikliminde nude renkler tercih eden marka, pembe ve krem tonlarını bir arada kullanarak minimalist bir tavır sergiliyor.

Armine 2019 İlkbahar Yaz Siyah Desenli Eşarp Modelleri

Yaz koleksiyonlarında pembe ve mavi gibi ferah tonlar öne çıksa da tesettürlü kadının asla vazgeçemeyeceği siyah eşarplar da cool havasıyla kendini gösteriyor. Armine’nin yeni koleksiyonunda bazen çiçek bazen çizgi ve bazen en sade haliyle karşımıza çıkan siyah eşarplar yine çekim alanında olacak.

Silk Home Mavi Desenli Eşarp Modelleri

Silkhome Mavisi Taze ve Ferah Havasıyla Karşımızda

Silkhome, 2019 ilkbahar – yaz eşarp koleksiyonuyla tesettürlü kadına geniş bir tercih hakkı sunuyor. Neredeyse her doku ve renkteki parçalarıyla haftanın günlerine ve anlarına dahil olmaya hazır marka, en çok taze ve ferah mavi eşarplarıyla öne çıkıyor. Çizgili tasarımları ve çiçek baskılarını karmaşaya mahal vermeden ama oldukça enerjik sunan Silkhome, yazı karşılıyor.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir