İlhamını Sıcacık Kış İçeceklerinden Alan 4 Farklı Kış Kombini

İlhamını Sıcacık Kış İçeceklerinden Alan 4 Farklı Kış Kombini

Kadriye Baştürk Kaban - Koupe Official Sweatshirt - UGS Uçarlar Kaban - Gülsüm Sevim Takım

Soğuk kış günlerinde sıcacık bir içeceğin yerini ne alabilir ki? Bu keyifli anların güzelliği bir de tesettür kombinlere yansıyor. Kiminden tarçınlı bir salep kokusu yükselirken kiminden de dinlendirici etkisiyle limonlu bir ıhlamur aroması geliyor. Gelin ilhamını bu içeceklerden alan 4 farklı stil ile tanışın.

Tesettur Sutlu Kahve Jile Elbise Modeli 2020

Refka Elbise

Sütlü Kahve

Bol köpüklü sütlü kahveler, sadece sohbetlere değil kombinlere de eşlik ediyor. Mis kokularıyla sezon koleksiyonlarını sarıp sarmalayan bu renk, soğuk kış günlerine sıcacık bir iklim getiriyor.

Sütlü Kahve - He-qa Kaban

HE-QA Kaban

Özellikle dış giyim parçalarında kendini gösteren sütlü kahveler, dokulu tasarımlarda kendini buluyor. Kaşe kaban, triko, kadife ya da süet… Hepsinden yükselen kahve kokuları kombinlerde hayat buluyor. Genellikle kendi renkleriyle ve siyah ile eşleşen bu renk, kırmızıdan yeşile canlı tonlarla da oldukça iyi görünüyor.

Limonlu Ihlamur - Kadriye Baştürk Pantolon-Gömlek

Aybüke Nur Demirci: Kombin – Kadriye Baştürk

Limonlu Ihlamur

Soğuk kış günlerinde enerjimizi yerine getiren limonlu ıhlamur, kombinleri bile ayağa kaldırıyor. Sadece kokusuyla bile kendine çekmeyi başaran bu sıcacık içeceğin etkisi aynı şekilde stilleri de etkiliyor.

Tesettür Ofis Stili 2020

Sarıdan yeşile yeşilden hafif kahve tonlarına çalan farklı tonların bir kombinde buluşarak limonlu ıhlamurdan ilham aldığı görünümler, 2020 kışının en trend isimlerinden. Siz de hiç düşünmeden baştan aşağı bu renklerle bir kombin yaparak soğuk günleri sıcacık ve enerji dolu geçirmeye hazırlanın.

Gülşen Üstün Bej Desenli Triko Takım

Gülşen Üstün Triko Takım

Tarçınlı Salep

2020 kışının en minimalist kombinleri hangi içecekten ilhamını alıyor dersiniz? Kırık beyaz kışlıkların kahve tonlarıyla buluştuğu ve başka hiçbir rengi yanına almadığı kombinler, sıcacık bir tarçınlı salebe özeniyor.

Tesettür Ofis Stili 2020

Lysa Studio İkili Takım

Oldukça zarif ve sade bu stilin soğuk kışa ılıman bir iklim getirdiğinden de şüpheniz olmasın. Özellikle tarçın renginin yeni sezonda her zamankinden daha fazla trend olduğu düşünür; bir de cesur beyazların kışa elegan hava getirmesini eklersek bu kombini denemek için daha fazla beklemeye gerek yok demektir.

Sıcak Çikolata - Terzi Dükkanı Scuba Takım

Sena Sever: Terzi Dükkanı Takım

Sıcak Çikolata

Kim sevmez ki, soğuk bir kış gününde sıcak çikolatanın hem kokusu hem tadıyla mest olmayı… Kimselerin hayır diyemeyeceği bu içeceğin bir de kombinlere güzellik kattığına yeni sezonda tekrar şahit oluyor. Kahverenginin koyu olmasına karşı en canlı tonu olan bu renk, kabanlara, ceketlere ve kazaklara çok ama yakışıyor. Bu renk, baştan aşağı kendi tonlarıyla kombinlenirken yeşil, bordo, sarı gibi canlı renkleri de zaman zaman yanına alıyor. Ayrıca, sezonun retro ve vintage havasına uyum sağlamak için ekose desenleri seviyor, süet, triko, kadife, kaşe gibi dokularla hayat buluyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir