İftar Davetlerinde Ne Giysek?

İftar Davetlerinde Ne Giysek?

Ramazan ayının manevi havası hepimizi adeta huzurun içine çekiyor. Özellikle ailemiz, akrabalarımız ve dostlarımızla birlikte paylaştığımız uzun iftar sofraları sevgimizi ve muhbettimizi de arttırıyor.

Peki, böylesine keyifli ve özel günlerde nasıl giyinmeliyiz? Hem Ramazan ayına hürmeten hem de bu ayın bizim yaşamımız için nedenli önemli olduğunu gelecek nesillere aktarmaya binayen, özenli bir giyim tercihinde bulunmalı ve bu özeni her detayda korumalıyız…

İftar Davetlerinde Ne Giysek

Şıklığın Tek Adresi: Sadelik

Şıklığın adresi olan sadelik, sizlerin de kombinlerinizde ilk aklınıza gelecek kavram olmalı. Bizler de kombinlerimizin bazılarında sadeliği, göz önünde tuttuk. Renk ve desen karmaşası olmadan şıklığın adresini sadelik olarak belirledik.

İftar Davetlerinde Ne Giysek

İlham Kaynağımız “Pardesüler”

Dış giyim tercihimizde pardesüler önemli bir yer kaplıyor. Biz de bu kombinlerimizde pardesüyü ön plana çıkardık ve yazın en çok kullandığımız renk olan beyaz renkte bir pardesü seçtik. Renk ve model bakımından farklılık gösteren pardesü önerimiz, sizlerin de iftar kombinlerinize fikir verebilir.

İftar Davetlerinde Ne Giysek

İftar Sofralarında Yaz Renkleri

Yazın en güzel yanı, tüm canlı ve soft tonların özgürce kullanılabilmesi. Bizler de kombinlerimizde yaz renklerinin hâkimiyetini, göz önünde bulundurduk. Pudra, sarı, pembe ve yazın olmazsa olmazı beyaz. Sizler de yaz kombinlerinizde enerjik renklere yer verebilirsiniz.

İftar Davetlerinde Ne Giysek

Yaz Trendi Püsküller

Ramazan’da iftarlar davetlerinin önemi büyük. Davetler ise Ramazanlarda en çok sevilen paylaşımlar arasında. İftar davetlerinde abartıya kaçmadan sade giyinebilir, ya da renklerin ahenginde şık kombinler yapabilirsiniz. Biz son olarak kombinimizde püskül detaylı bir kimono kullandık. Yine püskül detaylı bir çanta ile 2014 yaz trendini üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir