İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı

Türkiye’nin son kullanıcıya yönelik ilk ve tek “Anne Bebek Çocuk Fuarı” İBS, bu sene ikinci kez 13-14-15 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Türkiye’nin en trend bebek ve çocuk markalarının en yeni ürünlerinin yer alacağı, ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran en son çözümlerin sunulacağı İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı‘nda; bilgi ve eğlenceyi harmanlayan renkli etkinlikleri, hediyesi bol yarışmaları, sempozyumları ve dinlenme salonları ile ziyaretçilerine tam bir aile festivali yaşatacak.

Türkiye’nin en büyük, en trend, en güvenilir aile festivali iddiasıyla yola çıkan “Anne Bebek Çocuk Fuarı” çok kısa bir sürede bu hedefe ulaştı. Bir yıl gibi kısa bir zamanda anneler, babalar, çocuklar, anneanneler, babaanneler ve dedelerden oluşan 82 bin kişilik bir aile oldu. İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı şimdi çok daha güçlü, renkli, bilgili ve eğlenceli olarak geri dönüyor.

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı

13-15 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda neler yok ki?

Türkiye’nin güvenilir markalarının en yeni anne, bebek, çocuk ürünlerinin ve en yeni hizmetlerinin sergilendiği özel alanlar; uzmanlarla birebir görüşebileceğiniz soru cevap köşeleri, dikkat çekici sempozyumlar; ebeveynlerin çocuklarıyla birlikte katılacağı, birbirinden değerli hediyelerin sahibi olacağı yarışmalar; bütün çocukların sevgilisi olan çizgi film karakterlerinin bir araya geldiği Çizgi Film Köyü…

İstanbul Kongre Merkezi‘ne ulaşım için tıklayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir