İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı Ailelere Mutluluk Vadediyor

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı Ailelere Mutluluk Vadediyor

İBS Fuar Takvimi ve Etkinlikler

Çocuk sahibi olan veya bebek planlaması yapan ailelerin en trend aile fuarı olan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı, son hazırlıklarını tamamladı ve kapılarını aileler için sonuna kadar açtı. İBS 2015, aileleri sektörün öncü markaları ve önemli isimlerle aynı platformda buluşturmayı hedefliyor. Anne adaylarının hamilelik döneminde, çocuklarının kolej dönemi olan 0 – 12 yaş arasında ihtiyaç duyabilecekleri tüm ürünleri ve hizmetleri bir arada bulabilmelerini hedefleyen fuarda dolu dolu bir gün geçirmek mümkün. İstanbul Kongre Merkezi’nde 3 gün sürecek İBS 2015’te, ailelerin birlikte vakit geçirebilmeleri ve eğlenmeleri için her şey düşünülmüş. Ödüllü yarışmalar, workshoplar, eğitimler, seminerler unutulmaz bir gün geçirmek isteyen aileleri bekliyor.

İBS 2015’te neler var?

Markaların en yeni ürünlerini denemek ve indirimlerden yararlanmak isterseniz, İBS 2015 en keyifli alışveriş durağınız olabilir. Satın almayı planladığınız ama kararsız kaldığınız ürünler hakkında, markaların temsilcilerinden detaylı bilgiler alabilirsiniz. Birbirinden renkli etkinliklere yer verilerek hazırlanan programın amacı, unutulmaz bir aile festivali havasını tüm katılımcılara hissettirebilmek. Çocuklarınızla ödüllü yarışmalara katılabilir, ünlü konuklarla ve karakterlerle tanışıp sohbet edebilir, bol bol fotoğraf çektirerek bugünü ölümsüz kılabilirsiniz. İBS 2015‘te alışveriş molalarında; film seansları, tiyatro gösterimleri, sanat atölyeleri, sergiler, ve defilelere katılabilirsiniz.

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı

Uzmanları yakından dinleme şansı…

İBS 2015 Sohbet Buluşmaları Programı, alanında uzman kişileri yakından dinlemeniz ve sorular sormanız için en keyifli duraklardan biri. İsterseniz, çocuğunuzun, özel test odalarında çocuk gelişimi alanındaki en yeni testlere tabii tutulup size bilgilendirme yapılmasını talep edebilirsiniz.

Edi, Büdü, Kurabiye Canavarı, Elmo, Kont ve Abby“li Susam Sokağı İBS’de!

Çocukların dünyada en sevdikleri sokak olan Susam Sokağı, İBS 2015 için Türkiye’ye geldi. Susam Sokağı’nın unutulmaz karakterleri ile yakından tanışmak için fuara gelmeniz yeterli. Renkli şovları ve etkinlikleri ile Edi, Büdü, Kurabiye Canavarı, Elmo, Kont ve Abby anne babaları ve minikleri ağırlamaya hazır.
İndirimli biletinizi ve hızlı geçiş kartınızı www.ibsfuar.com adresinden temin edebilirsiniz.

Tarih: 11-13 Aralık 2015
Yer: İstanbul Kongre Merkezi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir