Gypset, Hippi Stilinin En Zarif Hali

Gypset, Hippi Stilinin En Zarif Hali

Desenli Uzun Elbise Modelleri 2015

Gypset Nedir?

70’lerin Katmandu’suna özgü hippi stili yeni sezonda yepyeni bir forma bürünüyor. Zarafet seviyesine yükselen hippi stilini artık Gypset olarak bolca anacağız.

Desenli Uzun Elbise Modelleri 2015

  • Elbise ve Panço: Burberry Prorsum

Ana vatanı Katmandu olan ve çoğu kişinin haritada yerini bile gösteremeyeceği yerlerde seyahat etmeyi seven gypsetter’ların giyim tarzı olan “gypset” 2015 sonbaharının da favorisi. Bu akımın en dikkat çeken özelliği şüphesiz salaş ve rahatlığı. Salaş fakat stil sahibi kıyafetler ve bol bol takı kullanmak gypset trendinin vazgeçilmezi. Tabii bu parçaların etnik desenleri ve dokulu kumaşları da dikkat çeken en önemli özelliklerinden biri.

Desenli Uzun Elbise Modelleri 2015

  • Elbiseler: Lanvin

Gypset’in bu zarif halinde floral kotonlar, Pers ipekleri, jakarlı oryantal halı desenleri ve pathwork‘ler, jet-set ile gypset karışımı günlük lükste buluşuyorlar.

Desenli Uzun Elbise Modelleri 2015

Etro, Giambattista Vailli, Lanvin, Tory Brunch, Hermes, Emilio Pucci, Chloe ve Burberry Prorsum gypset trendini koleksiyonlarına yansıtan markalardan bazıları.

Desenli Uzun Elbise Modelleri 2015

  • Elbiseler: Emillio Pucci

Stilimize Nasıl Uyarlarız?

70’lerin bohem stillerinden gypset’i stilimize nasıl uyarlarız sorusunun yanıtını Yesiltopuklar.com moda editörlerinden öğrenin. İşte gypset moda akımı için iki farklı kombin önerisi.

Tesettür Kombin Önerileri 2015

  • Elbise: Emillio Pucci

Emillo Pucci koleksiyonundan seçtiğimiz baskı desenli elbise hippi stilinin zarif halinin en güzel temsilcisi. Desenli ve belden kuşaklı elbisenizi asker yeşili topuklu ayakkabılar ve minik bir el çantası ile kombinleyebilirsiniz.

Tesettür Kombin Önerileri 2015

  • Elbise: Etro

Bohem stili tasarımlarına yansıtan ve bunu klasikleşmiş bir alışkanlığa çeviren Etro 70’ler denince akla gelen en iddialı isim. Patchwork elbiseleri ise yeni sezonun en gözdeleri arasında. Kırkyama olarak bildiğimiz bu parçalar yeni sezonda mutlaka edinmeniz gereken parçalar arasında yer alıyor.

1 Yorum Bulunuyor

  • şeyma
    2015-09-07 | Permalink |

    bu elbiselerin fiyatlarını nerden öğrenebiliriz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *