Hindistan Cevizi Yağının Cildinize Mucizevi Etkisi

Hindistan Cevizi Yağının Cildinize Mucizevi Etkisi

Hindistan Cevizi Yağının Cildinize Mucizevi

Güzelleşmek ya da cildinizi derinlemesine temizlemek için her zaman paralar dökmek zorunda değilsiniz! Şifa kaynağı Hindistan cevizi yağı ile cildinizde birçok mucizeye imza atmak mümkün…

Hindistan cevizi yağının cilt için ne mükemmel bir bakım ürünü. Evet, yanlış duymadınız Hindistan Cevizi Yağı ile cildinizi derinlemesine temizleyebilir, nemlendirebilirsiniz. Göz kremi olarak kullanmaktan dudak balsamı olarak kullanmaya kadar birçok etkisini sayabileceğimiz Hindistan Cevizi Yağı, YesilTopuklar.com‘da mercek altında!

İşte Hindistan Cevizi Yağı ile gelen güzellik mucizeleri…

Kırışıkları gideren göz kremi: Hindistan cevizi yağı kırışıkları gidermede birebir… Hindistan cevizi yağını göz çevrenize hafif ve nazik bir biçimde uygulayın. Kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olacak olan bu göz kremini çok seveceksiniz.

Hindistan Cevizi Yağının Cildinize Mucizevi

Makyaj temizleme: Cilt temizliği için mucizevi bir krem olarak Hindistan cevizi yağını tavsiye ediyoruz. Uygulamak için Hindistan cevizi yağını göz çevresinde dairesel hareketlerle hafifçe ovalayın. Etkili bir nemlendirici olarak da kullanılan Hindistan cevizi yağı makyajı cildi hırpalamadan temizler.

Yumuşak pürüzsüz eller: El bakımı için de oldukça faydalı ve şifa kaynağı olan Hindistan cevizi yağını tırnak etlerinize sürebilirsiniz. Yatmadan önce bu işlemi uygulamanızı ve eldiven takarak uyumanızı tavsiye ediyoruz. Bu pratik ve ekonomik işlem ile yumuşacık ve pürüzsüz ellere sahip olabilirsiniz.

Hindistan Cevizi Yağının Cildinize Mucizevi

Dudak balsamı: Çatlamış dudakları düzeltmede oldukça etkili olan Hindistan cevizi yağı ile dudaklarınız hiç çatlamaz ve pul pul olmaz.

Nemlendirici etkisi: Doğal bir nemlendirici arıyorsanız Hindistan cevizi yağını tavsiye ederiz. Hindistan cevizi yağı yağ asitlerini cilt içine hapseder ve böylece nem sağlar, dirsek ve topuk gibi sert yüzeyleri yumuşatmak için tercih edebilirsiniz.

Hindistan Cevizi Yağının Cildinize Mucizevi

 Vücudunuzu arındırın: Cilt ve yüz için oldukça faydalı Hindistan Cevizi Yağı vücut arındırma özelliğine de sahip. Kahverengi toz şeker ile eşit oranda Hindistan cevizi yağını karıştırıp peeling kremi olarak banyoda kullanın! Hindistan cevizi yağı aynı zamanda antimantar özelliğine sahiptir, bu yüzden ayaklarınızı da bununla ovalayabilirsiniz.

Yüz peelingi: Kabartma tozu ve Hindistan cevizi yağını bir arada kullanarak kendi peeling kreminizi evinizde pratik olarak yapabilirsiniz. Cildiniz bebek gibi pürüzsüz ve yumuşak olacaktır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir