Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Hilal Oğuzkan’dan Masal Gibi Abiye Koleksiyonu

Hilal Oğuzkan’dan Masal Gibi Abiye Koleksiyonu

Hilal Oğuzkan  Abiye Koleksiyonu 2013 2014 Sonbahar Kış

Hilal Oğuzkan 2013-14 Sonbahar/Kış Abiye Koleksiyonu

Hilal Oğuzkan, 2013-2014 Sonbahar/Kış Abiye Koleksiyonu ile nişanların, düğünlerin ve özel gecelerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor! Hilal Oğuzkan yeni sezona çok özel gece kıyafetleri ile giriş yaptı ve bu şık koleksiyon ilk kez YesilTopuklar.com’da!

2013-14 Sonbahar/Kış sezonunu romantik bir dille yorumladığı abiye koleksiyonuyla karşılıyan Oğuzkan’ın yeni sezon için tasarladığı abiye elbiseler, yine Hilal Oğuzkan’ın zarif ve feminen stilini yansıtıyor. Abartıdan uzak, zarif ve uzun elbiseler sade ama şık olunabileceğinin bir göstergesi.

Hilal Oğuzkan  Abiye Koleksiyonu 2013 2014 Sonbahar Kış

Canlı renkler ve modern kesimlerle birlikte minimal alternatifler de sunan Oğuzkan, taş işlemeli tuvaletleriyle de tercihi zarafetten yana olan kadınlara hitap ediyor. Zarif ve feminen tarzını bu sezon da sürdüren Hilal Oğuzkan pembe, uçuk mavi, bordo, lacivert ve saks mavisi renklerinde payetler, şifonlar ve brokarları lüks tasarımlarla buluşturuyor.

Hilal Oğuzkan  Abiye Koleksiyonu 2013 2014 Sonbahar Kış

Koleksiyonda bulunan elbiselerin bellerindeki kemerler dikkat çekici. Bu özel tasarımlara farklı bir boyut katan kemerler, kıyafetlerdeki en önemli detay da aslında…

Romantik detayların ön planda olduğu uzun elbiselere YesilTopuklar.com ekibi olarak ba-yıl-dık! Uçuşan şifonlar ve çiçek bahçesini anımsatan renk seçenekleri ile Hilal Oğuzkan, 2013-14 Sonbahar/Kış sezonuna çoktan iddialı bir giriş yaptı bile. Eğer siz de özel gün ve gecelerde masal gibi bir görüntüye sahip olamak istiyorsanız Hilal Oğuzkan’ın Erenköy’de bulunan showroomuna yolunuzu düşürmenizi tavsiye ederiz.

Hilal Oğuzkan  Abiye Koleksiyonu 2013 2014 Sonbahar Kış

Hilal Oğuzkan’ın %50’ye Varan İndirim Günlerini Kaçırmayın!

Yaz bitti ama indirimler günleri henüz bitmedi! Hilal Oğuzkan’ın birbirinden şık ve özgün tasarımlarına sahip olmak ister misiniz? Eğer cevabınız “evet” ise size güzel bir haberimiz var!

Hilal Oğuzkan’da son indirim günleri sizleri bekliyor… Hilal Oğuzkan imzalı etek, bluz, gömlek, tunik ve daha bir çok üründe %50’ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın!

www.designbyhilaloguzkan.com

Hilal Oğuzkan: Facebook
Hilal Oğuzkan: Twitter
Hilal Oğuzkan: Instagram

Adres: 19 Mayis Mahallesi, Tüccarbaşı Sokak, Ateşpare Sitesi 8/3 A Blok Erenkoy / İstanbul
Telefon: 0216 467 67 73
E-Mail: oguzkan.hilal@hotmail.com

1 Trackback

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *