Hermes 2014 İlkbahar-Yaz Eşarp Koleksiyonu

Hermes 2014 İlkbahar-Yaz Eşarp Koleksiyonu

Hermes 2014 İlkbahar-Yaz Eşarp Koleksiyonu

Kombinlerimizin en önemli parçası olan ipek eşarplar, biz hanımlar için çok önemlidir. Hermes 2014 İlkbahar-Yaz eşarp koleksiyonunu gördüğünüzde, yaz için harika kombinlere de imza atacağınızı şimdiden söyleyebiliriz. Hermes bu sezon da şık tasarımları ile baharın ve yazın sıcacık havasını gardroplarımıza taşıyacak.

İpek eşarplarda en önemli detay renkler ve desenlerdir. Sezon trendi floral desenler biz hanımların asla vazgeçemediklerinden olsa da, asimetrik şekiller ve tek renk ipek eşarplar da kullanbileceğimiz modeller arasında yer alıyor. Hermes 2014 ipek eşarp modellerinde farklı bir çok renk ve desen bu sezon karşımıza çıkıyor.

Hermes 2014 İlkbahar-Yaz Eşarp Koleksiyonu

Bir paletin içindeki her rengi ustaca işlenen fırça darbeleri ile tasarlanan Hermes modelleri bu sezon bizim en beğendiğimiz ipek eşarp tasarımları arasında oldu. Bununla birlikte otantik desenler, tek renk modeller, marin temaları, gökkuşağı çizgileri Hermes yeni sezon eşarp modellerinde karşımıza çıkan tasarım detayları.

Sizler de şıklığınızdan ödün vermeyenlerdenseniz Hermes‘in yeni sezon eşarp koleksiyonunu muhakkak görmelisiniz. Son zamanlarda şallar yerini eşarplara bırakırken, eşarp koleksiyonunuza yeni modelleri eklemeye ne dersiniz. İşte Hermes‘in birbirinden şık şahane eşarp modelleri sizlerle.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir