Hermes 2013-2014 Sonbahar Kış Eşarp Modelleri

Hermes 2013-2014 Sonbahar Kış Eşarp Modelleri

Hermes 2013-2014 Eşarp Modelleri

Bayramın yaklaştığı şu günlerde stilimize en uygun kıyafet ve eşarp seçimlerimizle şık olmak isteriz. Eğer hala kıyafetinize uygun bir eşarp seçmediyseniz, Hermes 2013-2014 Sonbahar Kış Eşarp Koleksiyonuna bakmanızı öneririz. Özel renk ve desen seçenekleri ile Hermes, bu sezon da en şık eşarp modelleri ile hanımların beğenisini kazanmakta.

Hermes eşarp koleksiyonunda bu sezona özel çok şık desenler var. Ekran baskılı modeller, çapraz paralel çizgiler, simgesel tasarımlar, tek renk modeller, denizci temalı ipek eşarplar sezonun öne çıkan parçaları. Ayrıca birçok renk blokları ile tasarlanan modeller sonbaharın enerjisini yansıtmakta.

Sonbahar kış sezonunun koyu renk hakimiyetine tam zıtlıkta, canlı ve enerjik renk tonları koleksiyonun dikkat çeken parçaları arasında. Şık kombinlerinize romantik ve feminen bir algı ile şıklık katacak Hermes eşarpları, bu sezon bizim favorilerimiz arasına girdi. Sezon trendi olan hayvan figürleri ve desenlerini de kreasyonda görmekteyiz.

Spor, klasik ya da feminen bir tarzı benimseyen tüm hanımlar, bu yıl Hermes’in birbirinden özel eşarp modelleri ile adeta şıklık yarışına girecek. Sezona en zarif kıyafetlerinizle girerken, yeni sezon enerjik ve renkli eşarplarınızla da tarzınızı yansıtın.

İşte Hermes‘in birbirinden şık eşarp modelleri;

Yorumlar

“Hermes 2013-2014 Sonbahar Kış Eşarp Modelleri” için bir cevap

  1. […] haftalarda merceğimiz altına aldığımız Hermes Eşarp Koleksiyonu‘nun şimdi de üretim sürecine ait videosunu sizlerle paylaşmak […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir