Her Yaşa Özel Tesettür Abiye Elbiseler

Her Yaşa Özel Tesettür Abiye Elbiseler

Genç Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Özel günler yaklaşırken kalp atışları iyiden iyiye hızlanıyor. “Anahtar kelime şıklık” olsa da doğallık, rahatlık ve yaşa uygun seçimler gibi birçok kriter peşi sıra geliyor.

Sezonun birbirinden özel parçaları, yükselen trendleri ve kusursuz kesimleri bu istekleri fazlasıyla karşılıyor. Gecenin en iyi görünümlerine imza atmak için Yesiltopuklar.com , her yaşa özel tesettür abiye elbise önerileriyle imdada yetişiyor.

20’li Yaşlar

Gençlik ruhunu yansıtırken olduğunuzdan büyük gözüküp şıklığı geri plana düşürmemek çok önemli. Özellikle genç kızların düştüğü bu hata, rüküş görünümlere neden olabiliyor. Siz siz olun en özel günlerinizde üzerinize yakışanı giymekler beraber yaşınıza yakışanı giymeyi ihmal etmeyin.

Genç Tesettür Abiye Elbise Modelleri

  • Elbise: DressLove
  • Elbise: Kenzel

Romantik Dantel: Yüksek modanın trendlerinde yeni yıldız renkli danteller. Su yeşili, lila, pembe, sarı gibi tam anlamıyla gençlerin enerjik ruhunu yansıtan tonlar abiyelere konu oluyor. 20’li yaşlardaki genç kızların tercihleri arasına çoktan yerleşen bu trend, özel günlerin romantik ve şık tasarımları.

20'li Yaşlar için Tesettür Abiye Elbise

Elbise: DressLove

Pembe Hayaller: Uçuş uçuş tüller, ipeksi şifonlar, naif işlemeler ve incecik bel vurguları… 20’li yaşlardaki genç kızlara çokça yakışacak abiye tasarımlarında bu detayları göreceksiniz. Pespembe bir abiye elbiseye bel vurgusu, ışıltılı bir kumaş, abartıya kaçmayan işlemeler ve kombini tamamlayan şifon şallar. Gençliğin hayalperest ruhunu tam anlamıyla ortaya koyacak pembe abiye elbiseler, ilk tercihler arasında yerini almalı.

30’lu Yaşlar

Hayatın en güzel yılları olarak addedilen 30’lu yaşlar, zarafete doğru bir yol çiziyor. Ne 20’li yaşların fazla renkli tavrı ne 40’lı yaşların olgun duruşu… Orta yolu bulmak için doğru kararlar vermek, doğru seçimler yapmak gerekiyor.

30'lu Yaşlar için Tesettür Abiye Elbise

  • Elbise: Kenzel
  • Elbise: Lazaza

Kusursuz Siyah: 30’lu yaşların olmazsa olmazı ilk ve tek parçası, kusursuz kesime sahip siyah bir elbise olmalı. Yarı balık elbiselerle bütünleşen pelerinler harika bir seçim olacak. Son yılların hızlı yükselişine şahit olduğumuz pelerinlerin zarif ve güçlü karakterleri bu yaşın kadınları için tasarlanmış diyebiliriz.

30'lu Yaşlar için Tesettür Abiye Elbise

Elbise: Kenzel

Kloş Etek Görünümü: İster seçiminiz elbiselerden yana olsun ister eteklerden, kloş tasarımların gücünü asla yadsımayın. Hafif pileli, hafif kabarık, belden tamamen oturan tasarımlar 30’lu yaşların adeta kurtarıcısı. Şık olduğu kadar zarif, zarif olduğu kadar şık. Özel günlerin yeni yıldızı olacak kloş etek duruşları, yine kendi gibi zarif parçalarla bütünleliyor.

40’lı Yaşlar

Stilin kendini tam anlamıyla bulduğu 40’lı yaşlar, zarafetin ve karakteristik duruşun çağı. Genç algısını asla kabul etmeyen bu yaşlarda doğru seçimler yapmak bir tık daha zorlaşıyor. Bu konudaysa örnek alacağınız genel olarak bu yaşları temsil eden “first lady”ler neden olmasın?

40'lı Yaşlar için Tesettür Abiye Elbise

Elbise:  Oscar de la Renta

Kaftan Elbiseler: Geleneksel duruşunu tam anlamıyla modernize eden kaftan elbiseler, 40’lı yaşların tesettürlü kadınlarına göz kırpıyor. Kesinlikle demode duruş sergilemeyen, yarasa kolları, zaman zaman bele dolanan kuşaklarıyla göz alıcı bir tavra bürünen kaftan elbiseleri muhakkak deneyin.

40'lı Yaşlar için Tesettür Abiye Elbise

Elbise: Oscar de la Renta

Zarif Seçimler: Altın ve gümüş renkleriyle harmanlanan brokar kumaşlar, ışıltılı görünümleriyle modern bir hava sunuyor. Adeta bir saraylı edasıyla tasarlanan brokar ceketler, düz kesim eteklerle takım ruhu yakalıyor. Dış giyim parçalarına, pardösü, yelek ve ceket gibi tasarımların da tasarlandığı brokar tek parçayla kendini özel gecenin yıldızı ilan ediyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

“Her Yaşa Özel Tesettür Abiye Elbiseler” için bir cevap

  1. hanife dedi ki:

    İlk resimdeki abiyeyi nereden alabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir