Her Yaş Grubuna Özel Spor ve Şık Dış Giyim Önerileri

Her Yaş Grubuna Özel Spor ve Şık Dış Giyim Önerileri

Tesettür Kap ve Pardesü Modelleri 2018

Denim ceketler, plastik yağmurluklar, krep pardösüler, salaş trençkotlar 2018 yazında zirvede! Peki sizin yaşınızın parçası nerede?

İşte her yaş grubuna özel hazırladığımız spor ve şık dış giyim önerileri

Tesettür Kap ve Pardesü Modelleri 2018

Ceket: Refka – Satın Al

Liseli Gençler İçin: Tesettürlü genç kızlar bu sezon çok şanslı! Cadde mağazalarından AVM’lere, sokak modasında sportiflikte sınır tanımayan tasarımlar var. Devir konfor devri olunca da işler kolaylaşıyor. Enerjik gençliğe ters düşmeyecek en iyi seçenekleri dolaplara ekleme zamanı. İncecik denim ceketler, fermuarlı sweatler liseli gençlere göz kırpıyor.

Tesettür Kap ve Pardesü Modelleri 2018

Trençkot: Esra Keskin Demir – Satın Al

20’li Yaşlar İçin: Geniş bir yelpazeye sahip olan koleksiyonlarda yaşına en uygun parçaları bulacaklar 20’li yaşlar olduğundan, çok mu çok şanslılar. Ekoseli ya da çizgili bomber ceketler sezonda kendine sağlam bir yer edinirken sportif görünümleri bu parçalarla yansıtmak yüksek modayla temas kurmak demek. Aynı zamanda sezonun en cool trençkotları da çekim alanına dahil edilmeli. Bahar renkli trençkotlar, kolları çizgili trenkotlar kombinlerde yer almak için sabırsızlanıyor. Serin günlerin kurtarıcı parçaları yaz – kış en iyi yatırımlarınızdan olacak.

Her Yaş Grubuna Özel Spor ve Şık Dış Giyim Önerileri

Pardesü: Kuaybe Gider

30’lu Yaşlar İçin: Yaşa göre giyinmenin en kararsız kalındığı zamanlar bu dönem oluyor. 30’lu yaşların kadınları “şık ve sakin, minimalist ama lüks” seçimler yaparak dolapları güncellemeli. Dış giyimde optimist renklerden uzak durmalı. Bununla beraber tamamen de renksiz kalmamalı. Siyahlara, kahvelere bürünmek için henüz çok ama çok erken. Natürel yeşiller, enerji dolu sarılar, gök mavileri çekim alanına girebilir. A kesim modeller, oversize trençkotlar tam da bu yaşın kadınlarına hitap ediyor.

Tesettür Kap ve Pardesü Modelleri 2018

Pardesü: Miss Whence

40’lı Yaşlar için: Zarif, olgun ve ölçülü giyim 40’lı yaşlardaki kadınların dolabında hakim olmalı. Dış giyim parçalarında hatlı kesimlerden ziyade, daha düz kesimler tercih edilmeli. Baştan aşağı desenler ve süslemelerden uzak durmalı. Bunun yerinde yaka ve manşetlerdeki trend detaylar öne çıkarılabilir.

Tesettür Kap ve Pardesü Modelleri 2018

Ferace: Ferraceci

İpek, kaliteli krepler özel günler için tercih edilirken günlük yaşamda pamuklu kumaşlar kullanılabilir. Ayrıca maksi boy dış giyim parçaları, maksi boy trençkotların en modernize ve konforlu olanları bu yaşın kadınlarına göz kırpıyor.

Her Yaş Grubuna Özel Spor ve Şık Dış Giyim Önerileri

50 Yaş ve Üstü İçin: Bu yaşın kadınları genellikle siyahı başrole alıyor. Bununla beraber natürel kremler, kahveler ve gri tonları dolaplarda hüküm sürüyor. Vücuda oturmayan geniş kalıplarla tasarlanarak 50’li yaşın olgunluğuna yakışan dış giyim tasarımlarında ferace görünümleri en doğru seçim olacak. Sezonun genç (fırfır,denim gibi) trendlerinden ziyade daha olgun detayları (işleme, drape) tam anlamıyla bir detay olarak kullanılabilir.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

“Her Yaş Grubuna Özel Spor ve Şık Dış Giyim Önerileri” için bir cevap

  1. Baidaashabaa dedi ki:

    I like all model

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir