Her Stil Sahibi Kadının Dolabında Olması Gereken 7 Vazgeçilmez Parça

Her Stil Sahibi Kadının Dolabında Olması Gereken 7 Vazgeçilmez Parça

Yapay Zeka Tesettürlü Kadın

Son günlerin popüler stil kavramı ‘sessiz lüks’ için zahmetsiz şekilde görünümüne minimalist tercihlerle yüksek bir görünüm oluşturmak diyebiliriz.

Stil sahibi kadınların girdikleri ortamda göze batmadan ama son derece enerjisi yüksek stil oluşturmasının altında yatan ana düşünce de aslında bu.

Peki sessiz lüks akımının öne çıkan stil tüyoları nelerdir? Stil ikonlarının fotoğraflarını dikkatlice incelediğinizde modern kapsül gardırobun hangi parçalara sahip olması gerektiğini de fark ediyorsunuz. Tam da bu nedenle kışlık kapsül gardırobunuz için ilham vermesi amacıyla 7 stil dozu yüksek parçayı bir araya getirdik.

2024 Beyaz Gömlek Modelleri Mango

Mango Beyaz Gömlek

Dört Mevsim Beyaz Gömlek

Kış gardırobu için beyaz gömleğe neden ihtiyacımız olsun demeden önce bir saniye bekleyin! Çünkü sezon trendi kazakları ya da kalın kabanları dengelemek için olmazsa olmaz denilebilecek beyaz gömlekleri baş tacı yapmanız gerekebilir. Hiçbir kazak/hırka yoktur ki gömleksiz ön plana çıkabilsin…

2024 Piliseli Uzun Etek Modeli Mango

Mango Siyah Pilili Etek
Mango Gri Pilili Etek

Güzden Kışa Geçiş Etekleri

Güz etekleri vurgusunu tüm sonbahar boyunca yaptık ve bunun bir sebebi vardı! Kışa sıçrayış yapacağının sinyallerini veren güz etekleri kapsül gardıropların olmazsa olmazı.

2024 Çizme Bot Modelleri Mango

Mango Elastik Panelli Bot
Mango Kahverengi Uzun Bot
Mango Kovboy Tarz Bot
Mango Sivri Uçlu Bot
Mango Çorap Bot

Diz Boyu Çizme ve Bot

Triko elbiselerin ya da kış eteklerinin ekürisi olan uzun çizme ve botlar kapsül gardıropların bir diğer olmazsa olmazı. Üstelik renk skalasını da genişletmekte fayda var.

2024 Siyah Uzun Elbise Modeli Mango

Siyah Elbiseler

Kültleşen Siyah Davet Elbisesi

Siyah elbisenin her gardıropta ama her gardıropta olması gerektiğini sanıyoruz ki tartışmaya kapalı bir konu ama bir de stil dozu yüksek bir giyim tarzına sahip olmak istiyorsanız siyahın zamansız asaletinden şimdi daha fazla yararlanabilirsiniz. İnci aksesuarlar, mini çantalar ve şık ayakkabılarla tamamlanmak için sizi bekliyorlar.

2024 Kot Denim Modelleri Mango

Mango Mavi Midi Etek
Mango Açık Mavi Uzun Etek

Denim on Denim

2023-24 kapsül koleksiyonlarının bir diğer vazgeçilmezi dört mevsim kombinlere göz kırpan denim parçalar oluyor.

2024 Tote Bag

Tote Çanta

Çantasız bir liste düşünemezdik ama stil dozu yüksek bir stilin anahtar parçalarını konuluyorsak 2023 yılına damga vuran tote çantaları söylemeden geçemeyiz. Henüz hala tote çanta ile tanışmadıysanız bu sezon almanız için en doğru zaman olabilir. Çünkü uzun bir süre daha bizimle olacaklar gibi görünüyor.

2024 Devetüyü Kaban Modelleri Mango

Mango Palto

Devetüyü Rengi Kaban

Evet kaban kış gardıroplarının olmazsa olmazı ama dahil olduğu her kombine anında seviye atlatan devetüyü kabanları bu kış mutlaka deneyin!

2024 Bej Kürklü Kaban Modelleri Mango2024Bej Kaban Modelleri Mango

Mango Kürk Yakalı Palto

2024 Bej Kaban Modelleri Mango

Mango Yün Palto
Mango Kruvaze Palto

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir