Her Dönem Zamansız Militer Yeşil

Her Dönem Zamansız Militer Yeşil

Kayra Asker Yeşili Şal Modeli 2015

Bir şehir efsanesidir erkeklerin asker yeşili renginden her zaman ürküp sevmedikleri… Doğru mudur bilinmez ama biz kadınlar için militer yani asker yeşili gardıroplarımızın vazgeçilmez rengidir. Her kadının dolabında mutlaka bir parça vardır.

Zamansız bir renk, militer yeşil. Evet, zamansız parça, zamansız trend, zamansız aksesuardan sonra zamansız renkler de moda dünyasındaki yerini aldı. Militer yeşili bunun başını çekiyor (siyahtan sonra tabii).

Gucci Militer Yeşili Kap Modeli

Önceleri kamuflaj deseni ile hayatımıza giren bu renk bir kaç sezondur yerini asker yeşiline devretti. Çantalar, kazaklar, ayakkabılar, eşarplar, şallar, pantolonlar, paltolar ve sıklıkla gördüğümüz parkalar…

İçimizdeki savaşçı Zeyna’yı çıkarttığı için mi yoksa gözlerimizi vurguladığı için mi bu kadar seviyoruz bilinmez ama kendileri neredeyse renk skalasındaki bütün renklerle ahenk içinde.

Kayra Asker Yeşili Tunik Modeli 2015

Ayrıca kahverenginin en sevdiğim tonları olan taba ve acı kahve ile harika uyum yakalayarak daha yumuşak daha narin bir görünüme bürünebiliyor.

Eğer güçlü kadın imajı vermek istiyorsanız da siyah renk ile kombinlemek biçilmiş kaftan. Bembeyaz bir kombinin üzerine alacağınız bir ceket ya da palto sizi anında trendsetter yapacak.

Ayağımızda stiletto sırtımızda parka ile gittiğimiz davetlerin en cool görüneni olma kolaylığını da sunuyor bize.

Kayra 2015 Sonbahar Kış

İtiraf edelim Fashion Week kapsamındaki defileleri izlemeye gelenler de oldukça ekmeğini yedi asker yeşilinin. Aksesuar seçiminde zincirlere ağırlık verebilirsiniz.

Gold ya da gümüş tamamen sizin tercihiniz. Kat kat ince altın kolyeler, bileklikler kullanabilirsiniz. Deri ve taşlı bilekliklerle kollarınızı, eklem yüzüklerinizle parmaklarınızı süsleyebilirsiniz.

Hazırlayan: Munise Boz

Her Dönem Zamansız Militer Yeşil-1
Her Dönem Zamansız Militer Yeşil-2
Her Dönem Zamansız Militer Yeşil-3
Her Dönem Zamansız Militer Yeşil-4
Her Dönem Zamansız Militer Yeşil-5
Her Dönem Zamansız Militer Yeşil-6
Her Dönem Zamansız Militer Yeşil-7
Her Dönem Zamansız Militer Yeşil-8
Her Dönem Zamansız Militer Yeşil-9
Her Dönem Zamansız Militer Yeşil-10
Her Dönem Zamansız Militer Yeşil-11
Her Dönem Zamansız Militer Yeşil-12

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *