Henüz Tatile Gitmeyenler İçin Ege ve Akdeniz’in Muhafazakar Otellerinde Sezon Sonu İndirimi Başladı!

Henüz Tatile Gitmeyenler İçin Ege ve Akdeniz’in Muhafazakar Otellerinde Sezon Sonu İndirimi Başladı!

Bera Alanya Havuz Aqua Park

Koca bir yazı iş, güç, koşuşturmacayla geçirenler ve tatile gitme fırsatı bulmak istemeyenler için sezonun yavaştan kapanmaya başlamasıyla sezon sonu indirimleri yapılmaya başlandı. Haziran-Temmuz-Ağustos gibi sezonun en hareketli olduğu dönemlere oranla fiyatlarda bir hayli iyileştirmenin yapıldığı Eylül-Ekim ayları, tatile gidememiş olanların ya da yılın son sıcak tatilini yapmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Havaların bir süre daha sıcak kalmaya devam ettiği Ege ve Akdeniz sahilleri bu tatillere olanak tanırken, bütçeyi rahatlatan sezon sonu fiyatları da keyifli bir tatilin kapılarını aralıyor. İşte bu yılın son sıcak vakitlerinde sezon sonu indirimlerden yararlanmak isteyen tatilciler için gerekli bilgiler…

Bera Otel Alanya Sonbahar Tatili

Akdeniz’de 4’lü hanelerden 3’lü hanelere inen fiyatlar

Yaz sezonunun kapanması ve sonbaharın gelmesiyle birlikte tatilcilerin de yavaş yavaş şehre dönmesi, tatil beldelerindeki yoğunluğun azalmasına sebep oldu. Hal böyle olunca her yıl olduğu gibi bu yıl da sezon sonu indirimleri ile bütçe dostu tatil imkanları ortaya çıkmaya başladı. Akdeniz ve Ege’deki birçok muhafazakar otelde, sezona göre indirimli fiyatlar, ziyaretçilerin de yüzünü güldüren cinsten oldu. Sezon fiyatları 1000-1500 arası olan oteller, %30-%35’e varan indirimlerle, iki kişilik odalar için 650-700 TL düzeyinde fiyatlarıyla sezon sonuna göz kırpıyor.

Sedir Park Alanya Bayanlara Özel Havuz

Alanya’da muhafazakar ailelerin en çok tercih ettiği otellerden birisi olması özelliğiyle bilinen Sedir Park’ta %15’lik indirim sonucu iki kişilik odalar 164 TL, yine aynı beldedeki Bera Alanya’da %35’lik indirim sonucu 992 TL olarak fiyatlandırmaya rastlıyoruz. Alanya’nın bir diğer muhafazakar oteli Elvin Deluxe’de %29’luk indirim sonucu 600 TL’ye oda kiralamak mümkün olurken, Sea Star Otel indirim sezon sonu indirimini %25 olarak belirleyerek, 525 TLlik oda imkanları sunuyor.

Club Familia Çeşme

Ege’de sıcak kumlardan serin sulara dalmak isteyenler için de sezon sonu indirimi vakti geldi!

Ege’de bulunan muhafazakar otellerde de sezon sonu indirimleri göze çarpıyor. İzmir’deki Hedef Beyt Otel %57’lik ciddi bir indirimle gecelik 210 TL olarak ücretlendirme yaparken, Fethiye’deki Zehra Otel %50’lik indirimle sezon sonu kervanına katılıyor ve gecelik 275 TL olarak fiyatı belirliyor. Marmaris’in sevilenlerinden Comet Deluxe Otel %5’lik küçük de olsa bir indirim yapıyor ve 256 TL’lik makul bir ücretle sezon sonunu karşılıyor. Çeşme’nin gözdesi Club Familia ise %40’lık yüzleri güldüren indirimi ile 250 TL fiyatıyla ziyaretçilerini sevindirmeyi başarıyor.

Bera Alanya Havuz

Belirlenen fiyatların seçilen tarihe ve doluluk oranlarına göre değişiklik göstereceğini hatırlatarak, tatilinizi planlamadan önce otel web sitelerini veya rezervasyon sitelerini ziyaret etmenizde fayda olduğunu belirtelim.

Seyahat Editörü: Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir