Hemen Satın Alabileceğiniz Tesettür Kombinler

Hemen Satın Alabileceğiniz Tesettür Kombinler

Hesaplı Tesettür Kap Modelleri Puane

Satın alınabilir harika tesettür kombinlerin dünyasına hoş geldiniz!

Formu, stili ve ait olduğu kulvar ne olursa olsun her kadının dolabının baş köşesinde yerini alacak satın alınabilir parçalarla 3 farklı tesettür kombin hazırladık! Üstelik kombinlerde yer alan parçaları Yesiltopuklar.com ‘un yeni alışveriş sitesi alisveris.yesiltopuklar.com ‘dan satın alabileceksiniz…

Satın Alınabilir Tesettür Giyim Kombinleri

Etek: İpekyol – Satın Al

Monokrom Aşkına

Siyah ve beyaz renklerinin hakim olduğu kocaman bir sezon bizleri bekliyor. Geçtiğimiz sezonu etkisine alan çizgiler yeni sezonda da devam ediyor. İpekyol koleksiyonundan seçtiğimiz siyah beyaz çizgili, triko uzun etekler sonbahar ve kış aylarında stilinizi konuşturabilir, konforu zirvede hissedebilirsiniz.

Satın Alınabilir Tesettür Giyim Kombinleri

Yelek: İpekyol – Satın Al

Kuş Tüyü Kadar Hafif Hissedin

Adeta tüylerin yılını yaşıyoruz… Özellikle abiye elbiselerde başı çeken tüy detaylar günlük yaşama da sıçrayış yaptı. İpekyol tüy detaylı uzun yelek özel günlerde kurtarıcınız olabilir. Bu yeleği siyah düz bir elbise ve ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Satın Alınabilir Tesettür Giyim Kombinleri

Pudra ve Mavi Birlikteliği

Pudra tonlarının en çok yakıştığı renklerden birisi de hiç şüphesiz mavi! Bu iki rengin birleşiminden doğan kap ofis kombinleri için ideal bir seçim olabilir. Yine pudra tonlarında tunikle tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir