Hemen Dene: Shearling Ceketler

Hemen Dene: Shearling Ceketler

Hemen Dene Shearling Ceketler

2018’in en moda trendini şimdi denemeye hazır mısınız? İkonik “shearling ceketler” birkaç sezondur koleksiyonlarda yerini alsa da bu yıl bambaşka görünümleriyle gündeme oturuyor. Siyah deri ceketlerin yumuşacık (sahte) koyun yünleriyle tasarlanıp ısıyı yükseltmesi yeni favorileri şu ana taşıdı. O sıkıcı görünümlerinden kurtulan shearling ceketler yeni cazibesine kavuştu.

Hemen Dene Shearling Ceketler

Sokağın Yeni Cazibesi Koyun Postu Görünümleri

Geçtiğimiz sezonlarda sadece ceketlerin astar, yaka ve manşetlerine konu alan shearling etkisi, şimdi tüm tasarımlara yayılıyor. En cool dış giyim parçası haline gelen tasarımlar, farklı uzunluklarıyla kadınların her anına eşlik ediyor. Kışın olmazsa olmaz yepyeni cazibesi shearling ceketler, koyun postu görünümleriyle hem oldukça sıcak hem de oldukça konforlu.

Hemen Dene Shearling Ceketler

Bu Kış Sheraling Ceketlerle Çok Renkli Geçecek

Kırmızı, pembe, beyaz ve onlarca tonuyla rengarenk bir kışa adım atıyoruz. Arzu nesnesi haline gelen tasarımlar dünya markalarının koleksiyonlarından çıkıp sokak stillerine adapte oldu. Yeni güncellemesiyle ikonlaşan shearling ceketler hızla yüksek moda mertebesine taşınırken bu trendden size düşen payı almayı unutmayın.

Hemen Dene Shearling Ceketler

Sonbahar – Kış Koleksiyonlarının En Havalı Parçası

2017/2018 Sonbahar – Kış Koleksiyonların yeni popüler ismi shearling ceketlerin hızlı yükselişine engel olunamıyor. Sokakların yepyeni başrol oyuncu olan tasarımlar, en havalı cool parça oluyor. Ünlü isimlerin, moda fenomenlerinin stil dosyalarında kullandığı ceketler, koyun kürkü görünümleriyle sıcaklık ve şıklık vaadediyor.

Hemen Dene Shearling Ceketler

Her Parçayla Uyum Sağlayan Cool Shearling

Sonbaharın serin havalarına uyarlanacak deri ceketlere eşlik eden koyun kürkü formları, kışın sert havasına da baştan aşağı bir kürk olarak karşımıza çıkıyor. Modern duruşlarıyla ister kazaklarla ister gömleklerle, giyeceğiniz her parçayla sorunsuzca uyum sağlayacak parçalar, kombinlerin havasını tek başına yükseltiyor. Kış boyunca sıkıca sarılıp giyeceğiniz ceketlerle stil şölenine hazırlanın.

Hemen Dene Shearling Ceketler

İçi Yün Dışı Deri Tasarımlar Isı Seviyesini Yükseltiyor

İçi yün dışı deri tasarımlarıyla ısı seviyesini zirveye çıkaracak shearling ceketler, kışın yıldız parçası. Uzun görünümleriyle pantolon kombinlerine, kısa görünümleriyle etek ve elbise kombinlerine rahatlıkla adapte olacak shearling ceketler, sokağa çıkmadan hem soğuğa karşı önlem alıyor hem de şıklığı en iyi şekilde yansımayı sağlıyor. Stilinizi rahatlıkla emanet edeceğiniz tasarımlar, göz korkutan kışın en fonksiyonel parçası oluyor, trendi kombinlere yansıtıyor.

Hemen Dene Shearling Ceketler

Kimi İddialı Kimi Natürel Renklerle Karşımızda

Sheraling ceketler sadece içi yün dışı deri tasarımlarla karşımıza çıkmıyor. Baştan aşağı bir kürk olarak da koleksiyonlarda yerini alıyor. Kimi natürel tonlar, toprak renkleriyle her parçaya uyum sağlamayı hedefliyor, kimiyse bordo, mavi ve pembe renkleriyle farkını ortaya koymak istiyor. Kürkün iddiasını minimalist seviyede yaşamak isteyenlere önerimiz, toprak tonlarını kullanarak bohem bir havayı yakalamaları olacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir