Hem Sahillere Hem Şehir Temposuna Uyumlu 8 Elbise

Hem Sahillere Hem Şehir Temposuna Uyumlu 8 Elbise

Touche Elbise - Kübra Doğan

Farklı ortamlara ayak uydurmayı bilen tesettür elbiseler, stil sahibi görünümlerin en akıllıca parçaları. Hem sahilde hem şehir hayatında rahatlıkla kullanılabilecek tasarımlar, nerede olursanız olun şık ve konforlu olmayı vaad ediyor. Farklı aksesuarlar ve ayakkabı seçimleriyle anında başka bir havaya bürünebilecek siluetteki elbiseler, bu yazın mantıklı seçimleri. Gelin onlar arasından radarımıza takılan 8 tanesiyle hemen tanışın.

Lisa Marie Fernandez Elbise - Zimmermann Elbise

Cottagecore Tarzı

Hem sahillere hem şehir temposuna uyum sağlayacak sezonun en trend elbise stillerinden biri Cottagecore tarzı. Daha önceki yazımızda bu akımın detaylarını okuyanlar bizi çoktan anladı. Doğal görünümleriyle kır elbiselerini andıran tasarımlar, özellikle fırfır detaylar, pötikare desenlerle karşımıza çıkıyor. Geniş kalıplarıyla vücutla teması kesen parçalar, sıcak yaz günlerinde hem şehirde hem sahilde konfor vadediyor.

Yaqa Uzun Elbiseler - Betül Gedik

Yazın Moda Renkleriyle Her Yere

Nane yeşilinden yanık coral tonlarına kadar, 2021 yazında capcanlı renkler göz alıcılığıyla hem  şehir hem sahile uyum sağlıyor. Maksi boyları ve uçuş uçuş duruşlarıyla kendine çeken tasarımlar, yanında kullandığınız aksesuarlarla farklı ortamlara ayak uyduruyor. Renkli terlik, rengarenk kolye, pamuk şal ve plaj çantalarıyla sahile; topuklu sandalet, zincir kolyeyle, krinkıl şal ve hoş bir çantayla şehre…

Hilay Elbise - Refka Elbise (Rimel Aşkına Hilal)

Refka Elbise

Mavi – Beyaz Marin

Beyaz bir elbisenin üzerindeki mavi desenler sahillere marin temasını yaşatırken şehirlere de ferah bir hava getiriyor. Her ortama ayak uydurmayı başaran bu parçalar, ofiste de tuhaf kaçmıyor gezmelerde de. Mevsimin akıllıca seçimleri, nerede olursanız olun konfor yaşatıyor.

Manuka Elbise - Harmandalı Ahsen

Soft Renkli Gökkuşağı Çiçekleri

Hem sahillere hem şehir temposuna uyumlu elbiselerden biri de gök kuşağı renkleriyle harmanlanan çiçekli elbiseler. Soft tonlarıyla oldukça romantik bir görünüm sunan tasarımlar, plajlara bir terlikle şehre espadrillerle ayak uyduruyor.

Qooq Elbise - Hülya Aslan

Uçuş Uçuş Pamuklu Beyaz Elbiseler

Kavurucu sıcaklarda konfor şıklığın önüne geçiyor. Ama bazı elbiseler, böyle bir tercih yapmanıza gerek bırakmıyor. Pamuklu kumaşlarla tasarlanan uçuş uçuş beyaz tasarımlar, sahillere çok ama çok yakışırken şehir hayatını da daha çekilebilir kılıyor.

Trendyol Modest Siyah Jile Elbise

Trendyol Modest Jile Elbise

Bazen Tişört Bazen Gömlekle: Jileler Devrede

Farklı tamamlayıcılarla ortama hemen adapte olmayı bilen parçalardan biri de jileler. Özellikle gençlerin çekim alanındaki bu parçalar, aslında her yaşın kadınına hitap ediyor. Doğru tamamlayıcılarla şekilden şekle giren tasarımlar, ofiste, gezmede, alışverişte, kısacası her yerde. Popüler parçamız jileler, bir çizgili tişört ve sandaletle sahillerin genç ismi olurken beyaz bir gömlek ve topuklu sandaletle şık olmayı biliyorlar.

Fuga Design Uzun Elbiseler (Şeyma Kaymak - Elif Küçüksarı)

Fuga Design Elbise
Fuga Design Elbise

Yazın Siyah Olmaz Diyenlere İnat

2021 yazında yaz karası, siyahtan vazgeçemeyenlerin imdadına yetişti. Çiçekleri bile koyu renklerle taşımayı sevenler, bir bakıma akıllıca alışverişin de yolunu bulmuş oluyor. Şifon ya da ince koton kumaşlarla tasarlanan siyah çiçekli elbiseler, hem şehirde hem sahilde, her ortamda sizinle.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir