Hem Kahvaltıları Hem de Leziz Etleriyle Öne Çıkan Bir Mekan: Naturet Testi

Hem Kahvaltıları Hem de Leziz Etleriyle Öne Çıkan Bir Mekan: Naturet Testi

Çekmeköy Alkolsüz Mekanlar - Naturet Testi

İstanbul Çekmeköy’de uzun yıllardır hizmet veren, bütün kalitesi ve tecrübesiyle konuklarını ağırlamaya devam eden bir kasap restoran mevcut: Naturet Testi.

Et denince akla gelebilecek neredeyse her çeşidin, alkolsüz menü eşliğinde sunulduğu restoran, geniş iç mekanı, açık ve kapalı alanları ve çocuk oyun bölümleri ile rahat bir yemek yemenizi sağlıyor. Şık dekorasyonu ve lezzetli sunumları ile de önce göze sonra midelere hitap ediyor.

İstanbul’un bu tecrübeli ve kaliteli mekanıyla ilgili detaylar ise yazımızda yer alıyor. İşte hem kahvaltıları hem de leziz etleriyle öne çıkan mekan Çekmeköy alkolsüz mekan önerilerimizin en yenisi Naturet Testi…

Alkolsüz Kahvaltı ve Kebapçılar

Açık büfe kahvaltı ve brunchlarda göz alabildiğine farklı çeşit

Mekanın en çok sevilenlerinden bir tanesi hiç kuşkusuz dillere destan kahvaltısı. Pazar günleri servis edilen açık büfe kahvaltı ve brunchlarda aklınızda kalıp, midenizde yer bırakmayan çok çeşit kahvaltılık, tatlı ve meyveler hazırlanıyor. Çocuk dostu tavrını oyun alanı bulundurmasıyla gözler önüne seren mekanda, çocuklar için açık büfenin yarı fiyatta olması, bu tavrın devamını sağlıyor. Hafta içi kahvaltıya gitmek isteyenler için ise farklı kahvaltı seçenekleri yer alıyor. 2-5 kişilik kahvaltı tahtası, klasik kalıplardan uzak geniş seçenekleriyle VIP kahvaltı ve tek kişilik sandal kahvaltı gibi seçenekler sabahları daha keyifli hale getiren seçeneklerden oluyor.

Naturet Testi Çekmeköy

Leziz etlerin Çekmeköy’deki adresi

Kasap restoran denilince akla gelen ilk yerlerden biri olma özelliğine sahip olan mekan, ulaşım açısından çok kolay bir noktada bulunmasa dahi müdavimler edinmeyi başarmış bir yer. Kebaplar, köfteler, et ve tavuk yemekleri menüde kendine yer bulanlardan. Bunların haricinde zeytin yağlılar, çorbalar, sıcak başlangıçlar ve tatlılar da sipariş verilebilen seçenekler arasında yer alıyor. Mekanın kasap kısmından farklı et çeşitleri seçilebiliyor. Fakat burada seçilen eti pişirme ücretinin ayrıca alındığını belirtmeden geçmeyelim.

Naturet Testi, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile özenle seçilen kaliteli etlerin lezzetini birleştirerek ziyaretçilerine keyifli bir akşam yemeği, ya da günün güzel başlamasını sağlayan taze ürünlerin yer aldığı zengin kahvaltısı sunan bir mekan. Özel araba dışında ulaşım imkanı pek bulunmayan mekan, buna rağmen bir çok ziyaretçiyi daimi müşterisi yapmış durumda. Özel günler ve davetler için de kiralanabilen salonları oldukça şık ve dekorasyonları göz alıcı.

Alkolsüz Mekanlar Naturet Testi

Kısacası; güzel bir akşam yemeği yemek istediğinizde, canınız leziz bir et yemeği veya kebap çektiğinde, “bir pazarım var” dediğiniz ve açık büfe kahvaltıyı çoktan hak ettiğinizi düşündüğünüz bir günde Naturet Testi mutlaka uğramanız gereken bir mekan.

  • Naturet Testi İletişim
  • Adres: Merkez Mahallesi, Çavuşbaşı Caddesi, No:92, Çekmeköy/İstanbul
  • Tel: (0216) 642 72 72

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir