Hem İş Yerinde Hem Hafta Sonu Giyebileceğiniz Kıyafetler

Hem İş Yerinde Hem Hafta Sonu Giyebileceğiniz Kıyafetler

Tesettür İş ve Ofis Kombinleri

Pazartesi sendromu yaşatmayacak, hafta sonu rahatlığını eksik etmeyecek kurtarıcı kıyafetler dolaplara giriyor.

Kimi zaman şık bir tunik kimi zaman konforlu bir elbise, tesettür kombinlerin süper kahramanı olacak parçalar ofis yaşamına şıklığı hafta sonuna rahatlığıyla uyum sağlayacak.

İşte hem iş yerinde hem de pazar gezmelerinde giyebileceğiniz kurtarıcı kıyafetler…

2018 Tesettür Kombin Modelleri

Plise Eteklerle Hafta Boyu Enerji

Bir topukluyla şık bir sneaker’la sportif olmayı başaran desenli etekler dolapların olmazsa olmazı. Belden oturan hafif kabarık görünümleriyle kendini sevdiren, en çok da pileleriyle kendine hayran bırakan tasarımlar uyumlu halleriyle kombinlerin bir numarası.

Tesettür Giyim Kalem Etek Modelleri (1)

Etek: Kuaybe Gider – Satın Al

Kurtarıcı Parça Kalem Etek

Sihirli bir diğer parça ise kalem etekler… Bir gömlek bir babetle şık, bir triko bir spor ayakkabıyla sportif olmayı başarabilen kurtarıcı parça kalem etekleri dolaplara eklemeyi sakın unutmayın.

Tesettür Tunik Modelleri

Tunik: Semen Design – Satın Al

Şık Tunikler Hem Ofiste Hem Gezmede

Tesettürlü kadınların vazgeçemediği parça tunikler, şık görünümleriyle hem ofise hem hafta sonuna uyarlanıyor. Dolaplarda belki de en çok yer ayrılan bu tasarımların bu kadar çok sevilmesinin de sebebi de tam olarak bu olmalı. Şifon, kadife veya deri detaylarıyla kendine hayran bırakan kusursuz görünümleriyle büyüleyen tasarımların sihrine siz de kapılın. Üstelik tek bir ayakkabı değişikliği ile hafta sonlarında da bu tunik kurtarıcınız olabilir.

Tesettür Giyim Tulum Modelleri

Tulum: Kevser Sarıoğlu – Satın Al

Konforlu Tulumların Sihirli Duruş

Dolaplarınızda konforlu tulumlara yer açın! Bir zamanlar çekim alanından oldukça uzakta olan tasarımlar şimdi tutku uyandırıyor. Tesettüre uyarlanışlarıyla neredeyse elbise hissi veren parçalar hem ofis yaşamında hem de hafta sonu gezmesinde vazgeçilmez oldu.

2018 Tesettür Kombin Modelleri

  • Hırka: Raisa & Vanessa
  • Ayakkabı: İnci Deri – 429.99 TL
  • Bot: Hotiç – 549.00 TL
  • Çanta: Accessorize – 94.99 TL

Sıcacık Hırkalarla Şimdi Her Yere

Kış mevsiminin ısı yükselten yumuşacık trikoları şimdi hafta sonuna olduğu gibi ofis yaşamına da dahil oldu. Çok sevilen parçaların trend detaylarla harmanlanması şıklığı bir kat daha arttırıyor. Ofis yaşamında topuklu botlarla hafta sonu rahat ayakkabılarla kullanarak güne göre geçiş yapabilecen sihirli parça hırkalar arzu nesnesine dönüşüyor.

Tesettür Triko Takımlar

Takım: Kadriye Baştürk – Satın Al

Triko Etek & Triko Tunik Takımlaması

Ofiste sıcak bir kombin gezme de rahat bir birliktelik için aradığını ikili, triko etek ve tunik takımları oluyor. Bu ikilinin ısıyı yükselten halleri bir araya geldiği parçalarla şıklığa dönüşüyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir