Hazır mısınız? İftarlık Gazoz Sizi Sinemaya Çağırıyor

Hazır mısınız? İftarlık Gazoz Sizi Sinemaya Çağırıyor

İftarlık Gazoz Film Afişi

29 Ocak’ta Vizyona Girecek İftarlık Gazoz Filminin Beklenen Fragmanı ve Afişi Yayınlandı.

Yılın merakla beklenen filmlerinden İFTARLIK GAZOZ‘un fragmanı sinemalarda ve sosyal medyada. Cem Yılmaz‘ın şimdiye kadar üstlendiği roller arasında ilk kez Egeli bir karakteri üstelik Ege’nin özgün şivesiyle canlandırdığı film, sanatçının kariyerinde çok özel ve farklı bir yere konumlanırken, afiş ve fragman izleyicileri sinema salonlarına çağırıyor.

Cem Yılmaz, fragmanı herkesten önce kendi sosyal medya hesaplarından takipçileri ile paylaştı. Aynı zamanda filmin resmi hesaplarından da paylaşılan fragman daha ilk saatinden itibaren herkes tarafından paylaşılmaya ve beğeni almaya başladı.

İftarlık Gazoz Galeri

Usta ve Çırağı Afişte, Filmin İpuçları Fragmanda!

Cem Yılmaz ve çocuk oyuncu Berat Efe Parlar‘ın başrolü paylaştığı, Macit Koper başta olmak üzere Yılmaz Bayraktar, Ümmü Putgül, Okan Avcı, Greta Fusco gibi güçlü oyunculardan oluşan zengin bir oyuncu kadrosuyla birlikte Yüksel Aksu filmlerinin vazgeçilmez unsuru Muğla-Ula halkının da rol aldığı İFTARLIK GAZOZ’un afiş ve fragmanı sinemalarda izleyiciyle buluşuyor. Sosyal medya hesaplarından da yayınlanan fragman, çocuk bir ‘çırak’ ile zaman zaman çocuktan da çocuk olarak karakterine renk katan ‘usta’ Cem Yılmaz’ın hem eğlenceli, hem de hüzünlü öyküsünün ipuçlarını veriyor.

İftarlık Gazoz Galeri

İFTARLIK GAZOZ’un afişini tasarlayan isimse ulusal ve uluslararası çok sayıda film ve televizyon dizisinin afiş tasarımcısı Volkan Topkaya. History Channel’in tüm dünyada büyük ilgi gören dönem dizisi “Vikings”in global afişini de tasarlayan Topkaya; Game of Thrones, True Blood, Ghost Rider (Hayalet Sürücü), Justified ve Snow White gibi projelerin görsel kampanyalarında yer aldı. Genç yetenek Volkan Topkaya, İFTARLIK GAZOZ için 18 farklı afiş hazırlarken Anadolu ve büyük şehirler için aralarından iki tanesi seçildi. Afişlerin, üç boyutlu versiyonları da sinemalarda yerini aldı.

İftarlık Gazoz Galeri

İFTARLIK GAZOZ’un senaryosunu yazan ve yöneten Yüksel Aksu, kırk yıl öncesinin Türkiye panoramasını Ege’den yansıtırken eskimeyen bir hikayeyi de hem duygusal hem eğlenceli öğelerle işliyor. Gazozların kapakları açılınca aynı tatta, duyguda buluşan Anadolu insanının yaşadıklarını, üzüntüyü, neşeyi, keyfi birlikte paylaşmalarını, 70’ler Türkiye’sinin zorlu günlerine rağmen aralarındaki samimi ve güçlü bağları Ramazan ayının ilk günlerinde çırak Adem’in gözünden anlatıyor. Ve “her şey bir niyetle başlar” sözünü film boyunca izleyicinin yüreğine fısıldıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir