Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Hayrünnisa Gül, Kraliçe Rania’yı Çankaya Köşkü’nde Ağırladı

Hayrünnisa Gül, Kraliçe Rania’yı Çankaya Köşkü’nde Ağırladı

Hayrünnisa Gül Kıyafetleri

Konuğu onuruna Çankaya Köşkü Osmanlı Salonu’nda öğle yemeği veren Hayrünnisa Gül, ardından Kraliçe Rania ile birlikte resepsiyon salonlarını ve Köşk mutfağını gezdi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül, ülkemize resmî bir ziyarette bulunan Ürdün Haşimi Krallığı Kralı II.Abdullah İbn El Hüseyin ve eşi Kraliçe Rania El Abdullah’ı Çankaya Köşkü’nde düzenlenen törenle karşıladı.

Karşılama töreninin ardından Cumhurbaşkanı Gül ve Hayrünnisa Gül, Kral II. Abdullah ve eşi Hayrünnisa-Gül-Kıyafetleri-(4)Hayrünnisa-Gül-Kıyafetleri-(4)Hayrünnisa-Gül-Kıyafetleri-(4)Hayrünnisa-Gül-Kıyafetleri-(4)/strong> ile bir süre baş başa görüştü.

Hayrünnisa Gül Kıyafetleri

Bayan Gül’den KraliçeRania Onuruna Öğle Yemeği

Cumhurbaşkanı Gül ve Kral II. Abdullah heyetler arası görüşmelere geçerken, Hayrünnisa Gül, Kraliçe Rania onuruna, Çankaya Köşkü Osmanlı Salonu’nda öğle yemeği verdi. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in eşi Esra Şimşek’in de katıldığı yemek yaklaşık 1,5 saat sürdü.

Sıcak bir ortamda geçen yemekte Kraliçe Rania, Bayan Gül’ün yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgi aldı.

Türkiye’nin son yıllarda kaydettiği gelişmeyi çok etkileyici bulduğunu söyleyen Kraliçe Rania, bu değişimin Çankaya Köşkü‘ne de yansıdığını vurguladı.

Daha önce ülkemize yaptığı ziyareti hatırlatan Kraliçe Rania, Çankaya Köşkü‘nü tanımakta güçlük çektiğini belirtti.

Hayrünnisa Gül ve Kraliçe Rania yemeğin ardından yenilenen resepsiyon salonlarını ve mutfağı gezdi. Bu sırada onurlarına verilecek resmî akşam yemeğinin hazırlık aşamalarına da şahit olan Kraliçe Rania, Bayan Gül ile birlikte bir süre mutfakta yapılan çalışmaları izledi.

Hayrünnisa Gül Kıyafetleri

Hayrünnisa Gül’ün Kıyafet Seçiminde Renklerin Kusursuz Uyumu

Hayrünnisa Gül, Kraliçe Rania onuruna Çankaya Köşkü’nde verdiği öğle yemeğinde zarif kıyafet seçimiyle yine beğeni topladı.

Herkesin sevgisini ve beğenisini kazanan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün zarif eşi Hayrünnisa Gül, Kraliçe Rania onuruna Çankaya Köşkü’nde düzenlenen yemekte tercihini siyahve bordo renklerinin kusursuz uyumunu yansıttı. Klasik tercihlerinde her zaman şık ve asil görüntüsüyle Hayrünnisa Gül hanım bir çok kadına da ilham kaynağı olmuş durumda. Düzenlenen yemeğe, zarif ve şık elbisesi ile katılan Kraliçe Rania El Abdullah‘ın tercihi ise siyah üzerine beyaz küçük çiçeklerin bulunduğu sade bir elbiseden yana.

Hayrünnisa-Gül-Kıyafetleri

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *