“Hayalen Moda Evi” Evlilik Dünyası Fuarı’nda!

“Hayalen Moda Evi” Evlilik Dünyası Fuarı’nda!

Tesettürlü-Nişanlık-ve-Gelinlik-Modelleri-2013

Evlilik Dünyası Fuarı

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi Salonlarında 11-13 Ocak 2013 tarihleri arasında 11. Kez düzenlenecek olan Evlilik Dünyası, çok daha büyük bir alanda ve daha fazla firmanın katılımıyla gerçekleşecek.

Gelinlikten davetiyeye, ayakkabıdan pastaya, düğün mekânından organizasyona kadar farklı iş kollarından temsilcileri bir araya getirerek ziyaretçisine güvenli ve avantajlı alışveriş yapma imkânı sunan fuar, 2013 yılında fuar alanının da büyümesiyle sadece düğün gününe yönelik firmaları değil, ev hazırlığı sürecinde ihtiyaç duyulabilecek firmaları da ziyaretçiyle buluşturarak evlenecek çiftlerin hayatlarını daha da kolaylaştırmayı hedeflemekte.

3 gün sürecek organizasyonda ziyaretçi çiftler aradıkları tüm materyalleri bir arada bulabilecekler, fiyat karşılaştırması yapabilecekler, yeni trendleri takip edebilecekler ve fuara özel çeşitli kampanyalardan yararlanabilecekler.

Tesettürlü-Nişanlık-ve-Abiye-Modelleri-2013

Hayalen Moda Evi Evlilik Dünyası Fuarında!

Yine yeniden düğün mevsimi geliyor, yine yeniden o tatlı telaş başlıyor. O halde tesettürlü hanımlara bir haberimiz var…

Bu yıl ilk kez Düğün Fuarında tesettürlü hanımlara hitab eden bir moda evi de fuara katılıyor; Hayalen Tasarım ve Moda Evi

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi Salonlarında 11-13 Ocak 2013 tarihleri arasında 11. Kez düzenlenecek olan Evlilik Dünyası Fuarı’nda bu yıl ilk kez tesettürlü hanımlara hitab eden tasaımlarıyla dikkat çeken Hayalen Moda Evi de katılıyor.

Tesettürlü-Nişanlık-ve--Tesettürlü-Abiye-Modelleri-2013

Büyüleyici gelinlikler, nişanlıklar tasarlayarak tesettürlü gelin adaylarının kalbinde taht kuran Hayalen Tasarım ve Moda Evi, İstanbul Kongre Merkezi Salonlarında 11-13 Ocak 2013 tarihleri arasında 11. Kez düzenlenecek olan Evlilik Dünyası Fuarında ziyaretçileriyle buluşuyor.

Evlilik hazırlığınızı kolaylaştıracak Evlilik Dünyası fuarını ziyaret etmeden evlenmeyin. Online davetiye için evlilikfuari.com

Yorumlar

““Hayalen Moda Evi” Evlilik Dünyası Fuarı’nda!” için bir cevap

  1. kubranur dedi ki:

    Birisi su tssarimci yada yatirimcilara soylesin; tesetturlu kesime boyle koylu gibi tasarimlar yapmasinlar.bu ne rukusluktur arkadas.kapanmaktan vazgecirecek isler bunlar.parlak saten kumasmi kaldi? Nal gibi aksesuarlar.hic asil degil.yazik ettiniz bir kesime.1 avuc para sahibi ama bilgisiz ureticinin , toptancinin zevkine kalmis bir sektor.yazik gene olan kadina oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir