Havalar Serinledikçe Kullanmalara Doyamayacağın 4 Olmazsa Olmaz Parça

Havalar Serinledikçe Kullanmalara Doyamayacağın 4 Olmazsa Olmaz Parça

Trenyolmilla Kazak (Aleyna Atalar) - He-qa Ceket (Elif Doğan)

Sonbahardan kışa yol alırken soğuk havalar kendini iyiden iyiye hissettiriyor. İyi stiller oluştururken bir yandan da ılık bir iklim yakalamayı düşünmek şart. Tam da böyle günlerde hem şıklığı koruyacak hem de sıcacık bir mevsime geçiş yaptıracak parçalar, dolaplarda baş rol oynamaya hazır. Bu isimlerden öne çıkan 4 olmazsa olmaz tasarım da yazımızda!

Qooq Store Siyah Triko Elbise (Hülya Aslan) - Terzi Dükkanı Triko Elbise ( Betül Gedik)

Terzi Dükkanı Mint Elbise

Bu Mevsimde Triko Elbiselere Doyulmaz

Soğuk havaların en sevilen parçası triko elbiseler, dolapların olmazsa olmaz ismi. Tek parça şıklığını en eforsuz şekilde yansıtmaya hazır olan tasarımlar, çizmelerle bir araya gelmeden de duramıyor. Sokak stillerinin minimal ve şık görünümleri için mutlaka denenmesi gereken bu look’u birçok İnfuluencer’ın üzerinde de görmeniz mümkün. Modası asla geçmeyen yıllar yılı kullanabilir olan simsiyah triko elbise ilk tercih olsa da mevsimin tatlı tonlarıyla karşımıza çıkan triko elbiseler de ikinci seçenek olarak listeye eklenebilir.

He-qa Oduncu Gömlek Ceket - Normcore Ekose Elbise

He-qa Ceket
Normcore Elbise

Ekose Elbise ve Ceketlerin Mevsimi

Sarısı, mavisi, kahvesi, kırmızısı ya da siyahı… Bu mevsim renk renk ekoselerin mevsimi. Her zaman sonbahar – kışın trend ismi olmayı başaran parçalar, şimdilerde yıldızı daha bir parlatıyor. Özellikle sıcacık yün dokularla tasarlanan ekose desenli ceketler, uzun boylarıyla giy-çık şıklığını da yansıtmayı amaçlıyor. Soğuk günlerde şişme yeleklerin, kapitonelerin ya da paltoların içinde de enerjisini göstermeyi başaracak ekose elbiseler ise dolapların olmazsa olmazı.

Kevser Sarıoğlu Kapitone Mont

Kapitone Montlarla Giy-Çık Zamanı

Evde geçirilen günler sonrası bu konfora çok alışanlar için en güzel haber, kapitone montların moda olması. Sıcacık ortamlardan soğuk havalara çıkarken adeta bir koruma kalkanı oluşturacak parçalar, havalar serinledikçe kullanmaya doyamayacağınız tasarımlar arasında. Özellikle geniş kalıpları ve uzun boylarıyla tesettürlü kadının dolabında mutlaka olması gereken parçalardan ya sütlü kahve tonundakileri ya da siyahı seçin ve giy-çık konforunu doyasıya yaşayın.

KK Design Triko Kazak

Oversize Kazaklarla Sıcak İklim

Kalın örme kumaşlarla sıcacık bir iklim yakalamanızı sağlayacak kazaklar, soğuk günlerde kullanmaya doyamayacağınız baş rol oyuncularından biri. Yeni sezonda bilindik sıkıcı hallerinden kurtulan tasarımlar, farklı farklı görünümleriyle stillere yeni soluklar getirmeye hazır. Kimi polo yakalı kimi çizgili kimi de baklava desenli. Sportif, cool ya da bohem birçok görünüme adapte olmaya hazır kazaklar, eforsuz kombinler yapmanıza tek dokunuşla yardımcı olacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir