Hanımların Kabusu Olan Ütü Artık Keyfe Dönüşüyor

Hanımların Kabusu Olan Ütü Artık Keyfe Dönüşüyor

Singer Kazanlı Ütü

Dikişin ustası ve dikiş makinesinin mucidi Singer, teknolojik birikimini kullanarak farklı alanlarda da hanımlara yardımcı oluyor.

Singer, şimdi de kazanlı ütü modeliyle hanımların kabusu olan ütüyü bir keyfe dönüştürmeyi başarıyor. Singer SHG 2627 kazanlı ütü ile ütü yapmak çok daha kolaylaşıyor.

Singer Kazanlı Ütü

Dünyaca ünlü marka Singer, şimdi üstün kaliteyi yansıtan ütü modelleriyle de hanımların yanında. Singer’in SHG 2627 kazanlı ütü modeli de bunlardan biri…

Ürün, refil su haznesi ile sınırsız su takviyesi ve kesintisiz buhar gücü sağlıyor. Hanımlar, Singer SHG 2627 kazanlı ütünün buhar düzenleyicisi ve seramik tabanı ile profesyonel sonuçlar elde ediyor.

Singer Kazanlı Ütü

Buhar istasyonu ve kurutmanın yanı sıra dikey buhar özelliği de bulunan ürün, bu sayede askıdaki giysilerde, döşemelerde, perdelerde ve yatak eteklerinde de kullanılabiliyor.

Singer Kazanlı Ütü

Ayrılabilir 800 ml su haznesi, Singer SHG 2627 kazanlı ütüyü farklı kılıyor. Buhar düzenleyici ve buhar püskürtme fonksiyonları, hanımlara ütüde büyük kolaylık sağlıyor. Anti kireç seramik taban da ürünün kalitesini gözler önüne seriyor.

Singer Kazanlı Ütü

Singer SHG 2627 kazanlı ütüyü tüm Singer bayilerinden ve www.singer.com.tr adresinden satın alabilir, bu konforu siz de yaşayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir