Hanımlar İçin Bütçe Yönetici Akıllı Uygulamalar

Hanımlar İçin Bütçe Yönetici Akıllı Uygulamalar

Bütçe Yönetici Akıllı Telefon Uygulamaları

Akıllı hanımefendiler, bütçe yönetimini iyi bilen hem görüp beğendiği eşyalardan kendini mahrum bırakmayan hem de ay sonunu rahatlıkla getirebilen kişilerdir.

Kabul ediyoruz, ekonomik sıkıntıların başını alıp gittiği bir devirde her ikisini bir arada yapmak biraz zor olabilir. Ama cüzdanınızın kontrolünü elinize alarak giderlerinizi ve gelirlerinizi tespit edebilirsiniz. Bu tespit, daha akıllı harcamalar yapmanıza yardımcı olur.

Ne kadar inkar etsek de, para harcamanın bizi daha mutlu ettiği, keyfimizi artırdığı su götürmez bir gerçek. Vitrinde görüp çok beğendiğimiz taşlı sandaletler, onlara uyumlu kokoş çantalar, bakım malzemeleri, yeni gömlekler derken bir bakmışsınız ay sonu gelmeden cüzdanınız ağlamaya başlamış.

Alışverişlerinizden sonra pişmanlık duymamak için telefonunuza indirebileceğiniz akıllı uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Bütçe yönetimine önem veren kişiler için tasarlanan bu uygulamalardan, size en uygun olduğunu düşündüğünüzü seçip, daha tasarruflu ve bilinçli harcamalar yapabilirsiniz.

HesapKitap Uygulaması

HesapKitap Uygulaması

Eğer not tutmaktan hoşlanıyorsanız işlerinizi maddelere bölmek hep yaptığınız bir işse HesapKitap uygulamasını kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylardan hoşlanan hanımlar için hazırlanan HesapKitap uygulamasını telefonunuza yükleyerek anlık hesap dökümlerinizi listelemeye başlayabilirsiniz. Harcamalarınızı gözden geçirmek için oldukça kullanışlı bir uygulama olan HesapKitap, borçlarınızı ve gelirlerinizi takip etmenizi kolaylaştıracak.

Akche Uygulaması

Akche Uygulaması

Ak akçe kara gün içindir.” diyen atalarımızı haklı çıkarmak için hazırlanan bir uygulama olan Akche, ince düşünüp sık eleyen hanımları mutlu edecek bir uygulama.

Çok sayıda ekstra özelliği bulunan Akche uygulaması sayesinde cüzdanınızdaki bütün hareketliliği Excel tablosuna aktarabilirsiniz.

HomeBudget Uygulaması

HomeBudget Uygulaması

HomeBudget, ev hanımlarının tasarruf yapmalarına yardımcı olabilecek oldukça bilgili bir uygulama.

Türkçe dil desteği olan HomeBudget uygulamasını kullanarak evdeki giderlerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Bu kayıtlar, bir sonraki ay daha akıllı harcamalar yapmanıza yardımcı olabilir.

Spending Tracker Uygulaması

Spending Tracker Uygulaması

Kendi cüzdanının patronu olmak isteyen hanımlar için Spending Tracker uygulaması tam bir asistan görevi görüyor.

Spending Tracker, giderlerinizi takip etmenizi kolaylaştıracak kullanımı kolay bir bütçe yönetim uygulaması olarak öne çıkmaktadır.

Kaynak : Fobito

Hazırlayan: Hümeyra Yabar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir