Hangimiz Sevmedik 9. Bölümden Tüyolar

Hangimiz Sevmedik 9. Bölümden Tüyolar

Hangimiz Sevmedik 9. Bölüm

Tarık Boşanma Davası Açıyor!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve Yeşilçam sıcaklığını günümüze taşıyan dizi Hangimiz Sevmedik 9. bölümüyle ekrana geliyor.

TRT 1’in Yeşilçam sıcaklığını günümüze taşıyan sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik, 9. bölümüyle 10 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’da, izleyici ile buluşacak.

Başrollerinde Can Yaman, Selen Soyder, Altan Erkekli, Gül Onat, Cengiz Bozkurt ve Mehtap Bayri’nin yer aldığı, Yeşilçam rüzgarını televizyona taşıyan sevilen dizi Hangimiz Sevmedik, yeni bölümünde yine sürprizlerle izleyicinin karşısına çıkacak. Sırların bir bir ortaya çıkmaya başladığı mahallede, işler iyice karışacak.

Münir ile 36 yıl önce yaşadığı ayrılığa dair büyük gerçeği öğrenen Adile’nin duyguları bir kez daha karma karışık olur. Fakat Münir her şeyden bihaberdir.

Hangimiz Sevmedik 9. Bölüm

Öte yandan mazide kalmış bir aşk, başka bir aşkı maziye gömmektedir. Annesi ile Münir’in aşkını hazmedemeyen Tarık, gemileri yakar. Boşanma davasını açar ve son konuşmasını yapmak üzere Münir’in karşısına çıkar. Artık, hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Tarık, muayenehane yerini sürpriz bir isme bırakarak, her şeyi geride bırakıp, İzmir’e gitmeye karar verir.

Adile Itır’la önemli bir konu için bir araya gelir. Tarık’ın açtığı boşanma davası ile sarsılan Itır Adile’nin söyledikleri ile daha da beter olacaktır.

Diğer yandan mahallenin üçkağıtçısı Şener’in yeni işi de tutmayacaktır. Şener’in kahvelerinden zehirlendiğini düşünen mahalleli, Şener’e büyük tepki gösterir. Bu durum Şener’in hiç beklenmedik bir tavır sergilemesine neden olacaktır.

Senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün yazdığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği ve BSK tarafından hazırlanan Hangimiz Sevmedik, 10 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında olacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir