Hamile Hanımlara Özel Kombin Önerileri

Hamile Hanımlara Özel Kombin Önerileri

Tesettür Hamile Giyim 2014 Yaz

Anne olmak dünyadaki en mutluluk verici olay. Tabi anne olmanın getirdiği bazı zorluklar da var. Hamile hanımlar için kıyafet bulmak, kombin yapmak ayrı bir işkence.

İşte biz de tüm hamile hanımların uygulayabileceği stil önerilerimizle birbirinden şık kombinler hazırladık.

Tesettür Hamile Giyim 2014 Yaz

Kombin1: Gömlek: Richard Nicoll, Pantolon: LcW, Eşarp: Aker, Çanta: Forevernew

Bol tunikler ve gömlekler hamile kadınların tercihleri

Hamileliğin ilk birkaç ayından sonra 38 beden giyiyorsanız 40-42 bedenleri rahatlıkla giyebilirsiniz. Ama ileriki aylarda beden numaranız git gide büyüyecektir. Siz de bu dönemler için büyük beden tunik ve gömleklerden bir iki parça alarak çeşitli kombin alternatifleri ile değerlendirebilirsiniz. Özellikle yaz günleri için açık renkli gömlekler ve denimler hamileliğiniz boyunca kurtarıcı parçalarınız arasına yer alacaktır.

Tesettür Hamile Giyim 2014 Yaz

Kombin2: Elbise: Band Of Outsiders, Pantolon: LcW, Şal: Kayra, Ayakkabı: McQ

Yelekleri denemeye ne dersiniz

Sezonun trendlerinden olan püskül bu yaz yeleklerde özellikle karşımıza çıkıyor. Tüm hamile hanımlara püskül detaylarının fazlasıyla bulunduğu şık uzun yelekleri giymelerini öneriyoruz. Penye ya da elbiselerinizin üzerine uzun salaş yelekleri giyebilirsiniz.

Tesettür Hamile Giyim 2014 Yaz

Kombin3: Gömlek ve Yelek: H&M, Ayakkabı: Ardene, Eşarp: Aker, Çanta: Molly

Robadan kesim elbiselerle şıklık oluşturun

Hamilelik boyunca büyüyen bir karın son aylara doğru kıyafet seçimlerimizde bizi bir hayli güç duruma sokar. Robadan kesim bol elbiseler size rahat bir hamilelik yaşatacaktır. Hatta sezonun trendlerinden olan floral desenleri bu elbiselerde denemeye ne dersiniz. Hamile olmak stilinizi yansıtmaya ve trendleri takip etmeye asla engel değil. Sadece doğru parçaları kullanmasını bilmelisiniz.

Tesettür Hamile Giyim 2014 Yaz

Feraceler yaz günlerinde size rahatlık sağlar

Feraceler çoğu hanımın tercihidir. Rahat ve salaş formlardaki feraceleri özellikle hamile hanımlara tavsiye ediyoruz. İnce kumaşlardan üretilen ferace modellerinde siyah renk hamileliğinizi de olabildiğince gizleyecektir. Bu yaz tüm hanımlara da özellikle feraceleri öneriyoruz.

Tesettür Hamile Giyim 2014 Yaz

Kombin4: Gömlek: UniQlo, Pantolon: LcW, Şal: Kayra, Çanta: Chanel

Annelik kutsal ve güzel bir duygu.. Hamile kadınların bulunduğu konum itibariyle fiziken de giysilerine dikkat etmesi gerekir. Hamile kadınlar hamilelik şartarına göre günümüzde kreatif hamilelik ebise tercihleri bakımından zengin koleksiyonlara ulaşabilir. Sadece dikkat edilecek konu, hamileliğin rahat ve bol olmasına karşın sizi sıcakta rahat tutacak renkleri tercih etmeniz daha uygun olacaktır.

Yorumlar

“Hamile Hanımlara Özel Kombin Önerileri” için bir cevap

  1. […] için kıyafet tercihlerinde sıkıntılı bir sürecin de başlangıcıdır. Bugüne özel hamile hanımlar için en şık modellerden bazılarını sizlere […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir