Hafta Sonuna Özel 7 Farklı “Denim Stili”

Hafta Sonuna Özel 7 Farklı “Denim Stili”

Tesettür Giyim Spor Kot Kıyafetler 2016

Denimler, cool duruşu ve konforuyla sokak stilinin söz sahibi. Özgür ruhu veren parçalar, rahatlıkta olduğu gibi şıklıkta da sınır tanımıyor. Farklı kesimleriyle şekil değiştiren denim, hafta sonu stilinin baş rol oyuncusu. En sihirli havası ise kombinlerinizle retro, bohem, her havaya bürünüyor olması.

Hafta sonu sokak stilini denimlerle yakalamak içinse yolunuz Yesiltopuklar.com ‘dan geçecek.

Tesettür Giyim Spor Kot Kıyafetler 2016

Kilit Parça Denim

Yüksek modayla yakın temas halinde olan denimlerle, ister şık bir haftasonu ister sportif bir gün geçirin. Sokak stilinin baş rolü denimler, her yaşa hitap ediyor. Denimleri kombinlemekse bir o kadar zevkli. Hemen her parçayla uyumu yakalayan parçalar için öncelikle olmak istediğiniz kişiyi seçin. Sportif, şık, retro, bohem, casual…

Defakto Tesettür Kot Tunik ve Uzun Etek

Denim Nakış Birlikteliği

Denimlerle harika uyumu yakalayacak sezonun yükselen trendi, nakış ve armalı parçaları seçin. Şile bezi, şifon, incecik kumaşlarla seçeceğiniz elbiselerinizle denim güçlü uyumu yakalayacak.

Tesettür Giyim Spor Kot Kıyafetler 2016

Konforun Adı Normcore

Stilini normcore’dan yana kullanmak isteyenlerin de ilk şartı, denim. Hafta sonu güçlü stilinizi bu akımla zirveye taşıyın. Spor elbiseleriniz üzerine kullanacağınız uzun denim tunikleri, önü açık tercih edin. Jeanlerle denim kombinlerinizi ise beyaz basic tişört, gömlekle buluşturun ve beyaz ayakkabı ile bir araya getirin.

Tesettür Giyim Spor Kot Kıyafetler 2016

Desenlerle Dinamik Hafta Sonu

Her sene benzer şekilde karşımıza çıkan maskülen denim tasarımları, olmazsa olmazlardan. Sezondaki denim parçalar biraz daha feminen hale geliyor diyebiliriz. Sezonun desenli parçalarını denimlerinizle tamamlayarak da hafta sonuna dinamizm katın.

Tesettür Giyim Spor Kot Kıyafetler 2016

Bohem Havayı İkiye Katlayın

Her parçada püskül olur da denimlerde olmaz mı? Sökülmüş haldeki kendini belli eden püsküller, bohem havasını tam anlamıyla ortaya koyuyor. Denimleri yine denimlerle bir araya getirerek bohem havanızı ikiye katlayabilirsiniz.

Tesettür Giyim Spor Kot Kıyafetler 2016

Retro Esintisi

Retro tavrı yansıtabileceğiniz denimler, haftasonu için biçilmiş diyebiliriz. Basic salaş bir gömlek ve spor ayakkabı ve retro esintisini güçlendirecek çantaları kullanın. Denimin güçlü havasını kıyafetleriniz yerine aksesuarlarınızla da verebilirsiniz.

Tesettür Giyim Spor Kot Kıyafetler 2016

70’ler Havası Devam Ediyor

Son birkaç yıldır 70’ler ruhunu günümüze getiren flare ya da ispanyol paça pantolonlar, adeta vazgeçilmezimiz oldu. Topuklu ayakkabılarla olan kusursuz görüntüsünü spor ayakkabılarla da yansıtan geniş paçalı jeanler, yüksek belleriyle de rahatlığı veriyor. Her parçanızla da uyumu yakalayacak kesimdeki jeanler, dolapların olmazsa olmazı.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir