Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Hafta Sonu Kaçamağına Hazırlık

Hafta Sonu Kaçamağına Hazırlık

Hafta Sonu Kaçamağına Hazırlık

Kadınlar için her konu, her gezi, her program en ince detayına kadar önemlidir… Hele ki konu küçük kaçamaklar ise o küçük bavula neler sığdırmak gerektiğini düşünüp durmak kaçınılmaz olur.

Sadece kremlerimiz için bile ayrı bavul hazırlamak isteriz ama hafta sonu kaçamakları için bu oldukça zor! Peki, ne yapmalı kısa kaçamaklar için nasıl bir hazırlık yapmalı? Tüm ayrıntılarıyla Yesiltopuklar.com ‘da!

Bavulu Küçültüp İhtiyaçlara Odaklanın!

Malum kadın olmak zor. Göz, yüz, vücut, topuk, bacak, el ve güneş için ayrı ayrı kremler, temizleyiciler… Bu liste uzadıkça uzar gider. Tabii bunlar işin sadece kozmetik kısmı, bir de işin içine kıyafetler  ve yedek ayakkabılar girdiğinde bavulun boyutunu düşünmek bile istemiyoruz!

Çözüm: Hepimiz için tecrübeyle sabit ki birçoğunu hiç giymeden geri getirdiğimiz kıyafetler her tatil sonu başımıza dert oluyor. Üstüne üstlük ütüsü bozulduğu için de yine yıkamak zorunda kalıyoruz! Tatil bavulu kabusundan kurtulmak için gerçekten kullanacağınız kıyafetlerinizi seçin ve diğerleriyle vedalaşın!

Bavulu küçülttük, fazla yüklerden kurtulduk, şimdi gelelim ‘küçük’ hafta sonu bavulumuzu hazırlarken asla unutmamanız gereken parçalara.

Asla Unutmamanız Gereken Parçalar

1- Bizim için en büyük ihtiyaç bir laptop‘tur. Yeşil Topuklar editörleri olarak teknoloji olmadan hiçbir yere adım dahi atmayız ancak sizin için gerekli değilse -ki umarız öyledir- siz onun yerine güzel bir kitap alın.

2- Serin bir akşam ihtimaline karşı belki biraz daha kalın bir kumaşa sahip tunik almalısınız.

3- Yaz sezonunun vazgeçilmezi babetler her yerde! Bizim tercihimiz şık ve topuksuz babetlerden yana oldu.

4- Eşarpsız asla! Biz hafta sonu kaçamakları için küçük bavulunuza mutlaka yedek bir ipek şal eklemenizi tavsiye ederiz. Hem çok yer tutmayacak hem de olası aksiliklerde imdadınıza yetişecektir.

5- Güneş yüzünü gösterdi eğer hafta sonu rotanızı yüzmek için planladıysanız yanınıza tesettür mayo almayı ihmal etmeyin ve hatta onu yedekleyin ki ıslandığında kurumasını beklemek zorunda kalmayın.

6- Kozmetik çantamızda: Çeşit çeşit kremler ve olmazsa olmazımız cilt bakım ürünleri ve güneş gözlüğümüz var.

7- ‘Çantanın solundaki ne?’ diyorsanız, dualar kitabı. Dualara olan ihtiyaç her yerde millet! Tatil de buna dahil…

Hafta Sonu Kaçamağına Hazırlık

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *