Hafta Sonu Gezileri İçin Kombinler

Hafta Sonu Gezileri İçin Kombinler

Tesettür Uzun Etek Kombinleri  2014

Etek: Vivetta, Ceket: Blumarine, Eşarp: Aker, Çanta: Forevernew

Bahar geldi, güneş yüzünü gösterdikçe insanın içi kıpır kıpır oluyor. İstanbul ise baştan başa lale bahçesi… Bütün parklar, yol kenarları, viyadükler, rengarenk lalelerle bezendi. Hafta sonları gezi için tam ideal bir zaman. Rahatlık ve şıklık arayan hanımlara ilham olması için, hafta sonu gezilerinize özel şık kombin örneklerini de bugüne özel sizin için hazırladık.

Ülkemizin herbir yerinde iklim farklılıkları yaşanıyor. Doğuda kar varken, batıda güneş, akdeniz sahillerinde ise denize giren vatandaşlara ve turistlere rastlıyoruz. Hepimiz yaşadığımız şehrin iklimine göre kombinlerimizi ayarlarız. Bazen beyaz rengin saflığını üzerimizde taşırken, bazen dingin mavinin romantizmini giyinmek isteriz.

Tesettür Uzun Etek Kombinleri  2014

Etek: Stella, Ceket: Mango, Şal: Kayra, Ayakkabı: Miu Miu

Vintage stili seven hanımlar, etnik, popart bol ve uzun bir etekle üzerine klasik bir limon sarısı ceketi hafta sonu kombinleri için tercih edebilir. Kırmızının her tonu ise bir başka güzel. Kırmızı ve tonlarında bir kombine ne dersiniz. Peki ya buz mavisi ve beyaz birlikteliğindeki şıklık. İşte size üç farklı renk dengesi ve üç farklı şık kombinler.

Tesettür Uzun Etek Kombinleri  2014

Etek: Suncoo, Ceket: Gerry Weber, Eşarp: Aker, Çanta: Lauren

Haftasonu gezileri için tasarladığımız üç kombinden birisi mutlaka sizin beğeneceğiniz bir stil olabilir. İsterseniz bu üç kombinden yararlanarak ve kendi değerlerinizi de katarak, kendinize özel farklı renk ve parçalarda sizler kombin hazırlayabilirsiniz. Şimdiden hepinize güzel ve şık bir hafta sonu diliyoruz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir