Hafta Sonu Ev Konforunuzu Şıklığa Taşıyacak Parçalar

Hafta Sonu Ev Konforunuzu Şıklığa Taşıyacak Parçalar

Trendyolmilla Takım (Hülya Aslan) - He-qa Tunik (Elif Doğan)

Her ne kadar hafta sonlarını sokağa çıkma kısıtlamaları sebebiyle evde geçirsekte modunuzu yüksek tutmak, kendinizi iyi hissetmek için giyim kuşamımıza özen gösteriyoruz. Ev giyiminde en az pijama ve eşofmanlar kadar rahat edebileceğiniz kıyafetleri seçtik ve alışveriş sayfamızın popüler ürünlerinden bir liste hazırladık. Gelin hafta sonu ev konforunuzu şıklığa taşıyacak bu parçalarla tanışın…

He-qa Süveter Takım - Normcore Pötikare Elbise

He-qa Takım
Normcore Elbise

Şimdi Tam Zamanı

Bol bir pantolonu, son zamanların favorisi süveterle takım hale getiren He-qa ve kaşmir dokusuyla pötikare deseni buluşturan Normcore alıveriş sitemizin en sevilen markalarından. Evde şık ve konforu üst seviyede tutacak bu takım ve elbiseyi almanın ise şimdi tam zamanı.

Normcore Çizgili Tunik - İnşirah Hırka

Normcore Tunik
İnşirah Hırka

Evde İyi Gider

Ev konforunda kot pantolonun yeri yadsınamaz, üzerine giyeceğiniz düğme detayıyla dikkat çeken çizgili tunik ise havanızı bir anda değiştirebilir. Etek-hırka ikilisi de yine evde iyi gidecek tasarımlar arasında. O zaman kendinizi evde daha iyi hissettirecek bu tasarımlara da mutlaka göz atın.

He-qa Süveter - Benin Hırka

He-qa Süveter
Benin Hırka

Editörün Önerisi

Uzayan boylarıyla dikkat çeken süveter, rengiyle enerjinizi yükseltecek hırka alışveriş sayfamızın editörlerinin önerdiği ürünler arasında. Trendleri yakından takip edenlerin sahip olması gereken bu parçalara dolabınızda yer açın.

Refka Tunik - Neways Takım

Refka Tunik
Neways Takım

En Sevilen Markalar

Online alışverişin en sevilen markalarından Neways ve Refka‘dan da hafta sonu konforunuza şıklık katacak iki ürün seçtik. Üstelik bu parçalar sadece hafta sonu değil kısıtlama bitip, iş başı yaptığınızda ofis konforunuza da eşlik edecek.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir