Hafta Sonu Dağ Gezisi için Haydi Alışverişe!

Hafta Sonu Dağ Gezisi için Haydi Alışverişe!

Dağ Evi

Bu hafta sonu küçük bir dağ gezisine çıkmaya ne dersiniz?

Geçen yılın aksine bu yıl mevsim tam da olması gerektiği gibi gidiyor. Serin sonbahar, yağmurlu günler ve şimdiden soğumaya başlayan havalar… Kışlıklar çıktı, kazaklar içimizi ısıtmaya çoktan başladı. Şimdi ise geriye bu güzel mevsimin tadını çıkartmak kaldı. Bu hafta sonu küçük bir dağ gezisi kaçamağı ile mevsimin tadını çıkarmanın tam zamanı. İşte tam da bu yüzden YesilTopuklar.com olarak hemen bir hafta sonu dağ gezisi dosyası hazırladık!

Kışlık Tesettür Giyim Zühre Pardesü

Kaban/Palto: Zühre

Hafta sonu kaçamakları için en ideal parçalar vücut ısısını koruyan, su geçirmeyen kıyafetler olsa gerek. Hafta sonu dağ gezisi için sıcacık polar hırkalar, tasarımıyla da öne çıkan botlar, stilimize tarz katacak gözlükler, yün kaşkol ve şalların peşindeyiz. İşte hafta sonu dağ gezisi için kombin önerilerimiz.

Açık Renklerin Hakimiyeti

Kışlık Tesettür Giyim Kombinleri

Mont: Mango, Şal: Mango, Bot: İnci, Çanta: Mango

Dağ havası için birebir parçaların ilk sırasında gelen montlar hafta sonu kombinlerinin de en popüler parçası olacak. Bu sezon koyu renklerin yanısıra açık tonların da hakimiyeti altına gireceğimizin sinyallerini de vermek isteriz. Bu soğukta açık renk tercih edilir mi demeyin ve kombinlerinizde natürel tonlara yer verin. Ve son olarak açık tonlardaki montu yeşil tonlarında şal ve triko ile tamamlayın.

Turuncunun Enerjisinden Yararlanın

Kışlık Tesettür Giyim Kombinleri

Kaban: Chicnova, Şal: Mango, Çanta: Marni

Sonbahar renklerinden turuncuyu kombinlerde kullanmayı çok seviyoruz. Sizler de hafta sonu kombinlerinize enerji katmak için turuncu renginin dinamizminden yararlanabilirsiniz. Turuncu bir kabanla bu enerjiyi yakalamanız mümkün. Etnik desenlere sahip şal ise  kombinimizdeki en sevdiğimiz parçalardan biri.

Renk Geçişlerine Dikkat

Kışlık Tesettür Giyim Kombinleri

Kaban: Mango, Ayakkabı: Deriden, Kazak: Zara, Çanta: Proenza

Dağ havasını bol bol ciğerlerimize çekeceğimiz bir hafta sonununa hazırlık aşaması bile oldukça keyifli. Üçüncü sıradaki kombin önerimizde kahve ve siyah tonlarının hakimiyeti var. Kombin için seçtiğimiz yün kabanın soğuk dağ gezisinde içinizi ısıtacağından hiç şüphemiz yok. Kahverengi deri eldivenler ve kış güneşine maruz kalmamak için doğru seçilmiş bir gözlükle stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *