Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Günün Tesettür Giyim Kombini, Zıt Renkler Siyah ve Beyaz!

Günün Tesettür Giyim Kombini, Zıt Renkler Siyah ve Beyaz!

Siyah ve Beyaz Tesettur Kombin

Tesettür Giyim Kombin Önerimiz, Zıtlığın Uyumu!

Bu mevsimde bahar yağmurları kaçınılmazdır. Bu sebebten mevsim geçişlerinde her zaman tercihlerimiz arasında yer alan trençkotlar, gardıroplarımızda vazgeçilmezlerimiz arasında yer alır. Siyah bir trençkot aynı zamanda her mevsimde bizim kurtarıcımızdır. Siyahın kontrastı beyazdır. Siyaha da en çok yakışan renk doğal olarak beyazdır. Şimdi de sizler için siyah ve beyazdan esinlenerek, farklı bir kombin öneriyoruz.

Birbirini en iyi şekilde ifade eden siyah ve beyaz, bu iki zıt renkle oluşturduğumuz kombinler en çok beğeni alan kombinlerdir. Her mevsim güncelliğini koruyan siyah ve beyazlar 2013 yaz sezonunda, ayrıca birçok tesettür giyim markalarının koleksiyonlarında özellikle yer alan renkler arasındadır. Siyahın ve beyazın asaleti, birbiri ile kontrast oluşu, kombin oluşturmada estetik bir boyut kazandırıyor.

Tesettür giyim markalarının tercihlerinde minimalist form seçenekleri her zaman görülmektedir. Bayanlar için öncelikli tercihler arasında yer alan minimalist seçenekler, asimetrik kesimlerle zengin bir duruş sağlamaktadır. Sade ve şıklığı en iyi temsil eden siyah ve beyaz, bu sezonun trendleri arasında size önerebileceğimiz kombinlerin başında gelmektedir. Özellikle stil sahibi hanımların siyah ve beyaz tercihleri, siyahın gizemiyle kendilerini özel bir şıklıkta bulabilmeleridir.

Oval Trençkot Kesimi Dikkat Çekiyor…

Tesettürlü hanımefendiler birçok tesettür giyim markalarında, kendileri için birbirinden farklı modeller bulabilirler. Her bir parçayı estetik normlarda kombinlemek, şıklığınızı gösterecek en önemli unsurdur. Siyah ve beyazı titizlikle kullandığımız bu kombinimizde, trençkotun oval kesimi, dikkat çekici en önemli özelliktir.

Elegan bir tarzı öncelikle tercih eden bayanlara önerdiğimiz bu tesettür kombinimiz, ayrıca sizlerin de farklılığınızı ortaya çıkartacaktır. Şık, siyah bir trençkotu beyaz bir pantolonla tercih edebileceğiniz gibi, eteklerinizle de tercih edebilirsiniz. Yine sezonun trendleri arasında yerini alan, ince topuk ve sivri burunla şık bir siyah ayakkabı, kombinimizi tamamlayan en önemli unsurdur. Tesettür kombin önerilerimiz arasında yer alan siyah ve beyazın uyumunu birçok alternatif parçalarla da sağlayabilirsiniz.

Diğer tesettür kombin önerilerimiz için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

1 Yorum Bulunuyor

  • bilben
    2013-05-15 | Permalink |

    Siyah tunigin markası nedir

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *