Tesettür Abiye Kombini “Yeşilin Enerjisi”

Tesettür Abiye Kombini “Yeşilin Enerjisi”

Tesettür abiye diyince akla gelen neden hep akla rüküş ve hertarafından bir abartı fışkıran elbiseler gelir hala anlamış değiliz ama sizlere bu sıradanlığın dışında bir tesettür abiye kombini hazırladık…

Tesettür giyimin sade ve zarif olanından yanayız ve tesettür abiye giyimde bu aynı şekilde olmalı görüşündeyiz. Gösterişten uzak ama bir okadar da zarif ve şık görünebilmek adına sizlere öneriler sunmaya devam ediyoruz. “Yeşilin Enerjisi” isimli abiye kombinimiz özel gün ve gecelerde bayanların kendi aralarında rahatlıkla kullanabileceği bir kombin. Bu kombini düğün, nişan, söz ve daha bir çok özel davette kullanabilirsiniz.

Abiye kombinimizin ilk ürünü Andrew GN markasına ait ipek elbise… İpeğin asil duruşu ile yeşil renginin verdiği canlıklık birleşince kusursuz bir görünüm ortaya çıkmış. Kesim olarak oldukça bol olan elbiseye belindeki işlemeli kemer eşlik ediyor ve bütünlük sağlanıyor. Siz de bu elbise modelinden esinlenerek özel bir elbise tasarlayabilir ve kendinize uygun olarak diktirebilirsiniz.

Kombinin diğer parçaları ayakkaı-çanta, eşarp ve takılar…

Kombini pudra zemin üzerinde yeşil dallar bulunan bir şal eşarp ile tamamladık. Artemis Wragge markasının koleksiyonundan seçtiğimiz bu şal dışında, siz de yine bu tonlarda bir şal kullanabilirsiniz.

Ayakkabı&Çanta, elbisenin kemer kısmındaki işlemelere uygun olarak pudra renginde ve taşlı bir model seçtik. Ayakkabı Steve Madden markasına ait, çanta ise swarovski taşlarla süslenmiş markası ise Roda.

Son olarak kombinin tamamlayıcıları olan takılar…

Zümrüt bir yüzük ile kombini tamamlayabilirsiniz. İşte kombinimiz hazır. Siz de bizim önerilerimizle kendi fikirlerinizi harmanlayıp kombini zenginleştirebilirsiniz.

Yorumlar

“Tesettür Abiye Kombini “Yeşilin Enerjisi”” için 3 cevap

  1. sevgi dedi ki:

    kombin bir harika ama fiyatlara inanamadım :))

  2. Ayşe ünlü dedi ki:

    Elbisenin fiyatını öğrenebilirmiyim

  3. Hale moral dedi ki:

    Ben bu kombini almak istiyorum. Benimle bağlantı kurarsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir