Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Günün Kombini, Setrms ile Her Mevsim Güzeldir!

Günün Kombini, Setrms ile Her Mevsim Güzeldir!

Setrms Tesettür Giyim Kombini
Setrms 2013 İlkbahar – Yaz Mavice koleksiyonu, yaza damgasını vuracak modellerle hanımefendilerin beğenisini kazanmıştır. Koleksiyon gerek ismiyle, gerek tasarımlarındaki bütünlüğüyle Setrms marka beğenirliliğini artırmaktadır. Bugün de sizler için Setrms‘ten şık bir kap modelini kombinimizde yer verdik. Setrms eşarp ve şal koleksiyonuyla da ayrıca göz kamaştırmaktadır.. Setrms eşarp ve şallar dokusuyla, renkleriyle, kombinlerde yerini almaktadır.

Setrms’le yaza merhaba diyoruz

Yaz mevsim olarak sıcaktır. Yaz güneşi yakıcıdır. Kendimizi ya derin gölgelikleri olan ağaçlık alanlara, mesire yerlerine, ya da püfür püfür esen deniz kenarlarına atarak, gezmek ve serinlemek isteriz. Kıyafetlerimiz de bu anlamda rengiyle, kumaşıyla, elbisemizin tasarımı, modeli ve kesimiyle, yaz mevsimiyle ve taşıdığımız değerlerle örtüşür olmalıdır. Her mevsim ölçülü giyinmeyi şiar edinen hanımefendiler, bu mevsimde de kendine en uygun kıyafeti seçerek aynı zamanda tesettür kültürünü, zarafetleriyle yansıtırlar.

Yaz demek nefes almak demektir. İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropollerden, kasabalara, köylere, koylara, yaylalara giderek, bir nebze, kışın ağırlığını ve üzerimizdeki iş yorgunluğunu atmak isteriz. Masmavi deniz kenarında yürüyerek mavinin derinliğinde huzur buluruz. Yazın üzerimizde taşıdığımız kıyafetler güneş ışınlarını yansıtan, zarif ve insanı ferahlatan bir yapısı olmalıdır. Bu anlamda, herkesin bir kışlığı olduğu gibi bir de yazlığı olmalıdır. Setrms‘le her mevsim güzeldir. Setrms‘le her mevsim özeldir.

Sizin için seçip Setrms Mavice koleksiyonundan kombin ettiğimiz bu elbisenin, zarif görüntüsüyle dikkati çekmemesi mümkün mü? Yazın esen rüzgarın sahili hareketlendirdiği gibi, narin ve nazlı dalgalarıyla imaj oluşturan bir kapın pileli etekleri olabiliyor. Ustaca tasarlanmış bu kap, beyaz bir pantolon, kap rengine uygun ayakkabı ve bu kıyafete karakteristik bir kimlik kazandıracak olan bir başörtüsüyle zarafetin resmini çizebiliriz. Setrms Mavice koleksiyonundan sizler de farklı tasarımlarla kombinlerinizi yapabilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *