Günün Kombini, Sarının Işıltısı ve Siyahın Asaletini Birleştirin

Günün Kombini, Sarının Işıltısı ve Siyahın Asaletini Birleştirin

Siyah ve Sarı Renkli Elbise Ceket Kombini

2013 İlkbahar – Yaz sezonunun gözde renkleri arasında sarı gelmektedir. Birçok giyim markaları ile birlikte, tesettür markaları da koleksiyonlarında sarı renge ağırlık vermişlerdir. Tunikte, pantolonda, elbisede ve birçok aksesuarda bu rengin hakimiyetini görebilmekteyiz. Sizlere bugün için hazırladığımız kombinimizde sarı çizgili şık bir elbisenin, diğer kıyafet ve aksesuarla uyum içinde oluşunu göstereceğiz.

Siyah asil bir renktir. Siyahı her renkle rahatlıkla kombin edebiliriz. Sezonun trendi olan sarı ile siyahın uyumu ise bu yaz sezonunda sıkça gördüğümüz muhteşem ikilidir diyebiliriz. Siyah ve sarı ayrı iki ana renktir. İki ana renk, iki baskın karakterdir. İkisinin bir araya gelmesi ayrıca çok önemlidir. Sarının üzerinde siyah çizgilerle modern bir hava verilen bu şık elbiseyi kısa ve siyah bir ceketle tamamlayabiliriz. Desenli bu elbisenin üzerine tek renk bir eşarp, ya da şal tercih etmenizi öneririz. Sarının ayrıca enerjik bir renk skalası da mevcuttur. Yazın ve güneşin bereketini de gözler önüne sermektedir.

Moda rüzgarı her mevsim farklı esmektedir. Bir sezon bol pantolonlar moda olabilirken, bir sezon etekler daha revaçta olabilmektedir. Eşarplar kadar şalların tercih edilmesi de trendler ve modanın etkisi ile olmaktadır. Kıyafet tercihlerimizde bizim için en önemli unsur kendimize yakıştırdığımızdır.

Bu kombin ilkbahardan kalan kırlarda milyonlarca sarı papatyaları andıran bir peyzaj resmidir. Belki de bir masal kitabının resimlendirildiği kitap sayfalarının duygusal renk şölenidir. Duyguların armonisidir. Siz de kendinize bir kıyafet seçin… Bu kıyafette siyaha aydınlık katan sarısı bol olsun. Şimdiden hüzünlü sonbahara inat, kara kışa bir manifesto olsun. Böyle bir kıyafetiniz olsun; bin kıyafete eşdeğer olsun.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *