Günün Kombini, Kıyafette Mor Bir Duygu Hazinesidir

Günün Kombini, Kıyafette Mor Bir Duygu Hazinesidir

Mor Renkli Yazlık Tesettür Kombini

Bir yaz günü sizin için hem sabahı hem de akşamı özel ve güzel anları paylaşmak için bir fırsatsa eğer; kendimize yakıştıracağımız kıyafetin renkleri aynı zamanda duygularımızın paylaşımı olmalıdır. Ne fazla abartı ile öne çıkılmalı, ne de içe kapanık olunmamalıdır. Mor bir duygu hazinesidir. Mor; mavinin biraz kırmızıya göz kırpmasıdır. Turuncu; sarının biraz kırmızıdan tad almasıdır. Beyaz beyazdır leke götürmez. Duygular masumiyetini beyaza borçludur. Renkler ve zevkler belki tartışılmamalı ama; renklerin de dilinden anlamalı, şık bir kıyafette anlamdırılmalı.

Yazın bunaltan sıcaklığında rahat hareket sağlayan bol ve uzun eteğimiz; ince kumaştan, ketenden, şile bezinden ya da buna benzer yakın kumaştan gerek dokuma, gerek, kesim ve model olarak beğeneceğimiz şirin bir eteğimiz olmalı. Ayakkabılarımız, yüzüğümüz, bileziklerimiz, hatta gözlüğümüzün camı, etek rengimizin tonundan alınmış açık renkler olmalı. İkinci rengimiz olan turuncumuzu temsil eden, çantamız, cep telefonumuz, kol saatimiz olmalı.

Bu kombine lila bir gömlek, üzerine giyeceğimiz beyaz ceket bizi özümüzle özelimize taşıyan bir kıyafet oluşturacaktır. Unutmamak gerekir ki Tesettür noktasında, baş örtüsü olarak turuncu ve morun birlikte oluşturduğu hoş bir eşarbı da kombinimize ekleyebiliriz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir