Günün Kombini “Kış Güneşi”

Günün Kombini “Kış Güneşi”

Kış Geldi, Manto Seçiminde Bunlara Dikkat!

Sezon detayları arasında asker mantoları, parka ve kürkler öne çıkıyor…

Kadının ve erkeğin olmazsa olmazları arasında palto ve mantolar, iyi bir üst giyim aldığınızda uzun yıllar kullanırsınız.

Kış kendini göstermeye başladı… Biz önlemimimiz alalım, kışı güzel ve sıcak mantolarla karşılayalım. Üst giyim denince ilk akla gelen palto ve manto oluyor kuşkusuz. (Bu arada çoğunuz biliyorsunuzdur ama bilmeyenler için kadın üst giyimine manto, erkeğinkine palto deniyor.) İyi bir manto aldığınızda sizi uzun yıllar yarı yolda bırakmaz. Mantonuzun şekli, kalitesi, kumaşı çok önemlidir.

Kürk Detayları Ön Planda

Bu sezon kürk detaylarını da çok göreceğiz. Kürkü hemen her yerde kullanmış modacılar. Sade mantoların dahi yakaları kürklü. Kürk etoller, kürklü çizmeler çok revaçta.

1) Kaban:

Kombinde, bu sezon oldukça gündemde olan kürklü bir kaban seçtik. Sade bir kesime sahip kaban, kürk yaka ve iri düğmelerle şık bir görünüme sahip.

2) Ayakkabı:

Kendinden emin, stil sahibi ve şıklığına önem veren herkes için Koton, her tarza uygun ve rahatlıkla kullanabileceğiniz kahverengi bot kış mevsimi süresince favori ürününüz olacağı kesin. Koton kadın ve erkeği, şıklığı sınırsız çeşitte ürün ve uygun fiyatlarla bir arada buluyor.

3) Çanta: 

Sizin stilinizi yansıtacak bir çanta her zaman için iyi bir kurtarıcıdır.  Louis Vuitton çanta kombinimizin en şık tamamlayıcılarından biri.

4) Şal-Eşarp:

Kombinimizi mantomuzla uyumlu Burberry marka şal-eşarp ile tamamlıyoruz. Asimetrik deseniyle Burberry şal-eşarp tam da dilediğiniz gibi.

5) Saat:

Farklı yapısı ve özgün tarzı ile GUESS saat kış mevsiminde sıcacık görüntüsüyle vazgeçilmezler arasına girmeyi başardı. Kısa süreli indirim fırsatları ile GUESS marka saatleri kaçırmayın.

Yorumlar

“Günün Kombini “Kış Güneşi”” için bir cevap

  1. mohamad dedi ki:

    merahba.lutfan bena modelarizi mail ediniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir