Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Günün Kombini, Gece Mavisi ile Yaza Merhaba!

Günün Kombini, Gece Mavisi ile Yaza Merhaba!

Gece Mavisi Etek Ceket Tesettür Giyim Kombini

Gece Mavisi Kombinimizle Yazı Hissedin!

Hergün farklı ruh hali ile başlarız güne. Gardrobumuzu açtığımızda “Bugün ne giysem acaba?” demeyenimiz yoktur. Bazen bir sürü kıyafetimiz olmasına rağmen, doğru kombini bulamaz, kafa karışıklığı yaşarız. Bir türlü kendimize yakıştığını düşündüğümüz kombini oluşturamayız. Biz de bundan böyle sizlere, hergün farklı kombinasyonlar önereceğiz. Hergün ruh halinize göre, pozitif değerlerle bezenmiş, renklerden desenlere, farklı tasarım ve modellere kadar, kıyafetleriniz için yeni stil anlayışları geliştireceğiz.

Tesettürlü hanımefendiler bizim hazırladığımız kombinlerle, kendileri için kendilerine özgü, özel ve güzel kombinler yapabileceklerdir. Bazen bir kıyafeti birçok farklı kombinlerle de kullanabiliriz. Örneğin; bugünkü size önerdiğimiz kombinimiz, sıcak yaz günlerinizde gece mavisi bir ceket ve şık bir etekten oluşan hoş bir kıyafettir.

Ceketler bizim kurtarıcımız gibidir. Hanımlar arası toplantılarınızda, ya da iş ortamında ceketsiz yapamayanlardansanız eğer, gece mavisi bir ceketi baharın ve yazın hareketliliği betimleyen şık uzun bir etekle kombinleyerek seçkin bir tarz yakalayabilirsiniz. Uzun etekler yazın en çok tercih edilen modeller arasındadır. Rahat kullanımı ile kendiniz için elegan bir tarz oluşturabilirsiniz. Biraz resmi, biraz özgür görüntü vermek isteyen tesettürlü hanımlar için ceket ve etek kombinlerini her zaman önerebiliriz.

2013 Yaz sezonunda tesettür giyim markalarının koleksiyonlarında etek ve ceket takımlara çok sık rastlamaktayız. Bazen aynı renk tonlarını tercih ederken, bazen de zıt renklerle kombinlerimizi tamamlayabiliriz. Üniformatik bir görüntü istemiyorsanız eğer bu kombinimizin üzerine fuşya bir şalı önerebiliriz.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

1 Yorum Bulunuyor

  • cevher
    2013-05-17 | Permalink |

    bu ceketi nerde bulabiliriz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *