Günün Kombini, Dantel Ceketle Gelen Şıklık

Günün Kombini, Dantel Ceketle Gelen Şıklık

Tesettür Giyim Kombini Dantel Ceket

Geçmiş dönemin siyah beyaz filmlerindeki gibi, beyaz perdede boy gösteren elit hanımların nostaljik çizgisini yansıtan kıyafet modelleri her geçen gün artmakta. Artık siyah beyaz vintage fotoğraflarda saklı kalan anıların bugüne yansıyan giysileri, bugünün çocuksu duygularını masumiyet çizgisine taşıyan tasarımlar, bugünün tercih edilen kombinleri arasında yer almakta. Çünkü geçmişten günümüze hanımların hiç vazgeçemediği kumaşların başında dantel gelmektedir..

Dantel Cazibesi Her Zaman Başkadır

Dantelin ayrı bir cazibesi, ayrı bir albenisi vardır. Bir genç kızın çeyizindeki en önemli şey dantellerdir. Dantelle tasarlanan giysiler, bize aynı zamanda geçmişten günümüze nostaljiyi de yaşatmaktadır. Danteli birçok kıyafette de görebilmekteyiz. İşte size bugünün kombin önerisi şık bir dantel ceketle kombinlediğimiz siyah, uzun, şık bir etek.

Bej rengi dantel cekette en önemli detaylar, yine bu kumaş tercih edilerek tasarlanmış siyah yaka ve cep detayları. Siyah, gösterişli büyük düğmelerle tasarlanan bu ceketle, siyah eteğin uyumu dikkat çekicidir. Özellikle düğünler, davetler, özel günler için gardıroplarımızda yer verdiğimiz klasik bir kıyafetimizdir. Her bayanın dantelle tasarlanmış giysileri mutlaka gardırobunda vardır.

Birçok tesettür giyim markası özel günler için koleksiyonlarında dantel ve güpür işlemeli kumaşları tercih etmektedir. Yine firmaların 2013 ilkbahar – Yaz koleksiyonlarında bu kumaşlarla tasarlanmış birçok model karşımıza çıkmaktadır. Siz de siyah rengin ağırlıklı olduğu dantel kumaştan tasarlanmış, bu tarz ceketleri kendi zevkinize hitabeden kombinleri oluşturabilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

“Günün Kombini, Dantel Ceketle Gelen Şıklık” için bir cevap

  1. Ayse armada dedi ki:

    Sayfanizdaki beyaz dantel ceket kollari yakai beyz olan nerden edinebilirim bedenleri varmi selm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir