Günün Kombin Önerisi “Renklerle Bahardan Yaza Geçiş”

Günün Kombin Önerisi “Renklerle Bahardan Yaza Geçiş”

Renkli Bahar Kombini

Bahar Bitiyor, Hoşgeldin Yaz!

İşte size göre rengarenk bir kombin. İçinde sarıyı, pembeyi, saks mavisini taşıyan, adeta baharı duygularınızla kıyafetinize yansıtabileceğiniz şık bir kombin. Sezonun trend rengi sarıyı artık bir çok kıyafette görmekteyiz. İster çantada, isterseniz cekette sarıyı tercih edebilirsiniz. Sarıdaki cazibe her renkle bütünleşerek şık bir görüntü verecektir. Biz bu kombinimizde size sarının pembelerle uyumunu göstermek istedik. Kombinimizde sarı ceketimize eşlik edecek yine sarı ve şık bir çanta yer almaktadır.

Baharla gelen rengarenk doğayı bizler de kıyafetlerimize yansıtmak istiyoruz. Doğanın içinde barındırdığı renk cümbüşü gözlerimizi kamaştırmaktadır. Bazen renkli olmak isteriz. İçimizde yaşattığımız enerjiyi, mutluluğu kıyafetlerimize de yansıtırız. Fuşyanın baskın bir renk olarak ağırlıkta olan eteğimizde saks mavisini, yeşili ve sarı rengi de görebilmekteyiz. Kombinimizde şal olarak saks mavisini tercih ediyoruz. İsterseniz fuşya rengini de tercih edebilirsiniz.

Kendinizi uçsuz bucaksız, safran sarısı çiçeklerin içinde bulmak, yenilenmek, heyecanlanmak, coşmak, hatta bir ressamın tuvalinde bütün renklerin buluştuğu gibi, doğal bir manzaranın bir figürünü oluşturmak istiyorsanız eğer, bütün bahar yorgunluğunuzu atıyorsunuz demektir. Esasında bütün renkler duygularımızın argümanı aynı zamanda duygularımızın tercümanıdır. Ayrıca renkler ve modeller, ölçülü bir kıyafette yer alırsa, tesettürlü hanımlar, bu suretle abartısız şıklık ve sadeliği bir arada yaşayabileceği bir zarafeti gösterebileceklerdir.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

“Günün Kombin Önerisi “Renklerle Bahardan Yaza Geçiş”” için 2 cevap

 1. emine dedi ki:

  merhaba,
  resindeki eteği nereden bulabilirim
  internette araştırdım mağazasını bulamadım.
  teşekkürler.

 2. Nazire dedi ki:

  Eteği çok beğendim acaba hangi marka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir