Günün Her Saatine Uygun Elbiseler

Günün Her Saatine Uygun Elbiseler

Kayra 2016 Yaz Elbise Modelleri

Formal duruştan sıyrılıp sportif akıma koşmaya var mısınız? Hem de günün her saatine hatta her anına uygun uzun elbiselerle. Top listesinin ilk sırasındaki minimal sportif elbiseler, dolapların yeni jokeri!

Sihirli dokunuşlarla zamana ve mekana uyarlayarak, oyunbozan kombinler oluşturabilmeniz içinse ipuçlarınız her zamanki gibi YeşilTopuklar’da!

Inayah 2016 Yaz Elbise Modelleri

Sıcak Havanın Serin Formülü

Yazın bunaltıcı havalarında hafiflemek, serinlemek hepimizin tek arzusu. Bununla beraber stil sahibi görünmek de tabii. Kendinizi, bol kesim, tiril tiril elbiselerin kollarına bırakarak, sıcak havanın serin formülünü de keşfedebilirsiniz. Minimalist elbiselerin zarif tavrı, desenli elbiselerin neşeli hali. Abartıdan bir o kadar uzak, sadelikle beraber şıklığı veren elbiseler, her saatin muhteşem uyumunu verecek.

Latifa 2016 Yaz Elbise Modelleri

Tek Elbise Üç Ayrı Siluet

Bol kesimlerin, yalın siluetlerin hakim olduğu 2016 yaz sezonunun en konforlu elbiselerini hem sportif hem şık duruşla yansıtabilirsiniz. Soft, nude tonlarla buluşan duruluğu yansıtan düz kesim elbiseleri her saatinize uyarlamak mümkün.

Şık mı olmanız gerekiyor? Topuklu ayakkabı ya da ışıltılı bir babet, elde taşıyacağınız clutch çanta, upuzun şık bir pardösü. Hareketli görünüm içinse sezonun öne çıkan uzun kat kat kolyeleri. Klasikliğe adım içinse geometrik desenli eşarplar.

Daha bohem ya da normcore bir hava mı? Sneakerlar, hasır sandalet ya da çantalar, maskülen kesim ceketler. Kısacası canınız nasıl istiyorsa öyle. Uyar mı uymaz mı derdi olmadan, renkleri hiç hesaba katmadan kombini tamamlamak. Normcore’un akımının altında yatan asıl fikir de aslında bu.

Yoksa, yaz enerjisi mi? Eğlenceli babet ve çantaları mutlaka deneyin. Nakışlı, tüylü, püsküllü, armalı, çok renkli, ışıltılı çanta, ayakkabı ya da aksesuarlar sıcak havanın tüm enerjisini kombininize enjekte edecek. Minimal bir elbiseyle bile farklı farklı stillere adım atmak işte bu kadar kolay.

Kayra 2016 Yazlık Elbise Modelleri

Enerjinin Kaynağı Desenler

Sezonun geometrik ya da floral desenli elbiseleri de oldukça revaçta. Her parçada boy gösteren enine – boyuna çizgiler, tabii ki elbiselere hakim. Çizgisini bozmadan şıklığa ve sportifliğe adapte olabilen elbiseler, günün her saati için.

İster minimalist duruş için natural renkleri tercih edin, isterseniz yaz enerjisi için canlı renkleri. Kombinlemek içinse renkleri hiç dert etmeyin. Desenli kıyafetler için en büyük kurtarıcılar, beyaz, krem ve gri. Bu konuda sıkıntı çekmek istemiyorsanız, uyar mı uymaz mı derdinden hoşlanmıyorsanız, muhteşem üçlüden birini deneyin.

Mimya 2016 Yaz Elbise Modelleri

Romantik Stilde Konfor

Dinamizm zirveye floral desenli elbiselerle taşınıyor. Hareketi ve baharın tonlarıyla cazibesini koruyan elbiseler her mekana da ayak uyduruyor. Sokak stili, davetler, marina… Sizi hiçbir anda mahcup etmeyecek floral baskılı elbiseleri, dolabınızın süper kahramanı yapın. Özellikle naif çiçeklerle işlenen şifon elbiseler, romantik stile konfor katıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir