Günlük Stiliniz İçin Şık Bir Kombin

Günlük Stiliniz İçin Şık Bir Kombin

Sonbahara Özel Günlük Tesettür Kombini

Günlük giyimlerde kombin tercihlerimizi daha sade ve rahat formlarda tercih ederiz. Bugüne özel günlük stiliniz için şık bir kombin hazırladık. Kırmızının enerjisini, siyahın asilliği ile buluşturduk. Serin havalarla birlikte montlar, kabanlar, trençkotlar kombinlerimizde en önemli parçalar arasında yerini aldı bile.

Kırmızı dik yaka, kruvaze, büyük metal düğmeli kısa bir kaşe ceket kombinimizin en şık parçası. Ceketimizi modern ve spor görünümü ile klasik etek tercihlerinizde kullanabileceğiniz gibi, spor kıyafetlerinizle de kombinleyebilirsiniz. Vivienne Westwood marka bu şık ceketi net-a-porter.com online alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz. Kombinimizde tercih ettiğimiz klasik kesim siyah etek ise Aker’den.

Zara markasının siyah klasik bir çizmesi ile sezon trendleri arasında olan siyah zincir saplı bir çantayı tercih ediyoruz. Eşarp tercihimiz ise Aker Eşarp’dan. Sezonun trendleri arasında olan floral desen, Aker ipek eşarpta en modern duruşu ile yorumlanmış adeta. Eşarp tercihimizde renk tonu ise kırmızı, siyah ve mavinin hakimiyeti görünmekte. Böyle bir kombin üzerine desenli kırmızı ve siyah ile uyumlu farklı renklerdeki eşarpları da tercih edebilirsiniz.

Aksesuar tercihlerinizi minimal formlarda tercih edebileceğiniz gibi, spor modeldeki renkli aksesuarları da alternatif olarak kullanabilirsiniz. Sezon trendlerini paylaşarak, en şık kombinleri sizler için hazırlamaya devam edeceğiz.

Tüm tesettür giyim kombinleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir