Günlük Kombinleri Davete Taşıyacak Stil Hileleri

Günlük Kombinleri Davete Taşıyacak Stil Hileleri

Tuğba Venn 2015 Modelleri

Yoğun bir davet furyası içinde, ne giyeceğine karar veremeyenlere kurtarıcı niteliğinde öneriler Yesiltopuklar.com ‘da!

Ramazan ayı sonrası hemen hemen her hafta bir düğün, nişan daveti ile karşı karşıyayız. Kimisi en sevdiğimiz arkadaşımız, kimi değerli bir aile dostumuz, kimisi ise iş arkadaşımız. Her biri eminiz ki özen gerektiren davetler ancak çok da abartılı görünmek istemiyorsanız önerilerimize dikkat edin. Her davette, her düğünde “gelinin kız kardeşi gibi görünenler“den olmamak için sade ve şık görünmenin yollarını Yesiltopuklar.com ile keşfedin!

İşte günlük kıyafetleri davetlere taşıyacak stil kuralları…

Genç Tesettür Giyim Kombinleri

  • Tunik: Zara

Geniş Düşünün

Çok yönlü yapılan bir alışveriş, yaşamınızdaki kolaylıklarla tanımlanır. Mesela alışverişlerinizde sade ama kaliteli ürünlere yatırım yaparsanız farklı aksesuarlarla farklı mekanlarda kullanabilirsiniz.

Kış aylarında kurtarıcı siyah elbiseler ve tunikler yaz aylarında yerini bej rengine bırakıyor. Bej renginin asaletinden faydalanarak hem gündüz hem gece şıklığı yakalayabilirsiniz. Örneğin bej tuniğinizi babet ile tamamlayarak ofise, yüksek topuklu stiletto ile tamamlayarak düğüne gidebilir, küçük aksesuarlarla da davette ışıltılı bir şıklık oluşturabilirsiniz.

Genç Tesettür Giyim Kombinleri

  • Tunik: SheIn

Davetlerin “Cool” Kadını

Özellikle iş temposuna ayak uyduran, idealist bir yapıya sahip kadınlar davetlerde “cool” şıklıktan yana seçim yapabilirler. Modanın varlığı onları pek de ilgilendirmez fakat elbette herkes gibi sevdiklerinin en özel günlerinde onlarla olmaktan mutluluk duyarlar. İşte tam da böyle biriyseniz sizin için önerimiz salaş ve ruhunuza en uygun tuniği bulduğunuzda ona hemen sahip olun!

Asimetrik modeller, cool detaylarla hem gündüz hem davette stilinizle fark oluşturabilirsiniz.

Genç Tesettür Giyim Kombinleri

  • Elbise: Valentino

Gençlik Işığı

Yeni nesil genç sadelikten yana! Moda otoriteleri, insanların gençlikte daha sade giyinerek kendi güzelliklerini ön plana çıkarmak istediklerini, orta yaştan sonra ise iddialı giyinerek kaybolan -ya da kaybolduğunu sanan- güzelliklerini örterek kıyafetlerini ön plana çıkarma eğiliminde olduklarından bahsediyorlar. Bu durum neden gençlerin sade ışıltıdan yana olduğunu da ortaya koyuyor.

Fit ve enerji dolu gençler yaz günlerinde sandaletlerle kombinledikleri elbiselerini davetlere taşımak için ışıltılı bir şal ve topuklu bir sandalet seçebilirler.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir